GwiazdyDoda zniknie z Polsatu. Piosenkarka nie gryzie się w język w sprawie...

Doda zniknie z Polsatu. Piosenkarka nie gryzie się w język w sprawie głośnego konfliktu

Czy konflikt Dody z TVN będzie miał wpływ na jej karierę w Polsacie? Te szokujące informacje, i to w przededniu premiery jej show, mogą się potwierdzić. Wszystko ze względu na głośny transfer z TVN-u do Polsatu.

Doda od wielu lat ma bana w stacji TVN z powodu konfliktu z Agnieszką Woźniak-Starak. Dziennikarka w programie „Na językach” przeprowadziła w marcu 2013 r. wywiad z córką Pawła Rabczewskiego (ojca Doroty Rabczewskiej) z nieformalnego związku. Doda wytoczyła stacji, która według niej wielokrotnie atakowała jej rodzinę, proces i wygrała w sądzie, a jej ojciec otrzymał zadośćuczynienie.

Miało też dość do incydentu w toalecie na jednej z imprez, na których Doda według świadków zaatakowała Agnieszkę Woźniak-Starak. Na skutek tych wydarzeń piosenkarka nie pojawia się w TVN-ie, jednak często występuje w Polsacie.

No dobrze, ale co to ma wspólnego z jej ewentualnym zniknięciem z Polsatu, zwłaszcza w przededniu premiery jej reality show na antenie tej stacji? Chodzi o wieloletniego dyrektora programowego TVN – Edwarda Miszczaka. On w czerwcu odszedł z TVN i głośno mówi się o tym, że wkrótce zacznie pracę w Polsacie.

Doda zniknie z Polsatu? Piosenkarka zabrała głos

Doda w rozmowie z Pomponikiem powiedziała, że nie uważa, aby miała się czym martwić. – Ja myślę, że bany to sobie raczej nie przeskakują i Polsat jest na tyle konsekwentny i na tyle stabilny emocjonalnie, że nie ugina się pod prywatnymi animozjom innych członków telewizyjnych platform i stacji.

Dodała, że ufa Ninie Terentiew, która wciąż jest dyrektor programową stacji. – Ja bardzo lubię Polsat, naprawdę ufam Ninie, ona wielokrotnie wyciągała do mnie rękę i myślę, że każdy sobie znajdzie miejsce w Polsacie. Nawet Edward — dodała.

Edward Miszczak na początku czerwca ogłosił, że żegna się ze stacją TVN. „W życiu każdego przychodzi taki moment, że mimo sukcesów odczuwa się potrzebę zmiany. Dlatego podjąłem decyzję o odejściu, ale ludzie i to wyjątkowe miejsce zawsze będą w moim sercu” — zapewnił. Media donosiły, że planuje przejście do Polsatu, jednak na razie oficjalnie nie potwierdzono plotek.