GwiazdyDoda w zespole Ich Troje?! Michał Wiśniewski niespodziewanie się wygadał

Doda w zespole Ich Troje?! Michał Wiśniewski niespodziewanie się wygadał

W internecie pojawiły się zaskakujące informacje. Okazało się bowiem, że Michał Wiśniewski chciał, by z zespołem Ich Troje występowała Doda. To ciekawe, bo przecież oboje wystąpili razem podczas niedawnego festiwalu w Sopocie.

Doda obecnie jest przede wszystkim zajęta swoim reality-show – „Doda. 12 kroków do miłości”. W tym programie wokalistka szuka prawdziwej miłości, chodzi na randki, ale także spotyka się na sesje z psychologiem. W pierwszym odcinku odrzuciła jednak dwóch kandydatów i poszukiwania mają trwać dalej.

Z kolei Michał Wiśniewski jest świeżo po opublikowanej książce, w której ujawnia kulisy czasów, gdy jego zespół Ich Troje odnosił największe sukcesy. Przy tej okazji pokłócił się zresztą ze znanym prezenterem – Marcinem Prokopem. Więcej o tym pisaliśmy już TUTAJ.

Teraz znów jest głośno wokół wokalisty zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski wrócił bowiem wspomnieniami do czasu, gdy miał pomysł, by Doda śpiewała razem z nim. – Pamiętam, kiedy pierwszy raz widziałem Dorotę w 2001 albo nawet 2000 roku, jako młodą dziewczynkę, która stawiała pierwsze kroki i od razu wiedziała, czego chce i jak chce – wspomina Wiśniewski.

To nie koniec. Doda była kandydatką, jako ewentualna wokalistka Ich Troje. Michał Wiśniewski przyznał jednak, że z perspektywy czasu cieszy się, że takie plany nie zostały zrealizowane. – Powstał nawet taki głupi pomysł w 2001 r., żeby występowała z zespołem Ich Troje. To był pomysł wytwórni, ale głupi, bo byłoby zbyt wiele zwierząt na jednej scenie.

Doda i Michał Wiśniewski wsytąpili razem podczas niedawnego festiwalu w Sopocie. Zaśpiewali dwie piosenki. Wszystko to odbyło się podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.