GwiazdyDoda o macierzyństwie

Doda o macierzyństwie

Doda ostatnio pochwaliła się swoim nowym partnerem. Wraz z Dariuszem Pachutem, spędza miłe chwile w Wietnamie. Pojawienie się nowej miłości w żuciu piosenkarki, prowokuje jej fanów do pytań o przyszłość i rodzinę. Gwiazda wielokrotnie zaznaczała, że nie chce mieć dzieci. Ostatnio w wywiadzie wypowiedziała się na temat macierzyństwa.

Dorota Rabczewska odnalazła nową miłość. Para wygląda na zakochaną. Wiemy już, że jej nowy partner jest ojcem. Internauci zastanawiają się czy zakochani planują wspólną przyszłość, a co za tym idzie, powiększenie rodziny. Piosenkarka dzieli się na bieżąco zdjęciami z Wietnamu. Jakiś czas temu, udostępniła fotografię na której pozuje z dzieckiem na rękach. Internauci byli zgodni co do tego, że Doda dobrze prezentuje się z dzieckiem. Gwiazda przewidziała reakcję fanów.

– No i co ja poradzę ,że dzieci mnie lubią? ”Pasuje Ci, byłabyś cudowną mamą„ za 3,2,1 – napisała piosenkarka pod swoim zdjęciem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Czy Doda planuje dzieci?

Dorotę Rabczewską mogliśmy ostatnio zobaczyć na kanale „Imponderabilia”, który prowadzi Karol Paciorek. W wywiadzie, wypowiedziała się na temat macierzyństwa.

– Sama prokreacja, czy rozmnażanie się nie jest żadną sztuką. Sztuką jest wychowanie i sztuką jest później opieka nad osobą, tak żeby wychować ją na mądrą, kochaną osobę. Mówią „Ładne będziecie mieli dzieci”, a to nie jest torebka, którą później rzucimy w kąt. To jest świadomy wybór pracy 24h, bo to jest praca, ale nie może być jako praca postrzegana. To poświęcenie ma wynikać z miłości i z chęci oddania siebie drugiej osobie. Ja tego instynktu nie mam, a dziecko na to zasługuje – tłumaczy Doda.

Piosenkarka po raz kolejny tłumaczy, że nie chce mieć dzieci. Do fanów jednak nadal to nie dochodzi, co raz pytają czy kobieta nie zmieniła zdania.