GwiazdyDoda miała szokujące wymagania. Polsat musiał je spełnić

Doda miała szokujące wymagania. Polsat musiał je spełnić

Już wkrótce premiera programu „Doda. 12 kroków do miłości”. Tym samym powoli wychodzą na jaw oczekiwania i warunki, jakie piosenkarka stawiała produkcji telewizji Polsat.

To niedługo, bo już we wrześniu w Telewizji Polsat będzie można zobaczyć reality show jednej z najbardziej popularnych piosenkarek w Polsce – „Doda. 12 kroków do miłości”. W programie Dorota Rabczewska spotka się z 12 mężczyznami, by spróbować z którymś z nich związać się na dłużej.

„Doda. 12 kroków do miłości” to nowy program stacji Polsat, który będziemy mogli zobaczyć już jesienią. Podczas poszukiwań tego jedynego, artystkę będą wspierać przyjaciele: najbliższa przyjaciółka Oliwka oraz najbardziej znana drag queen w Polsce, Mariusz Ząbkowski „Dżaga”. Każde spotkanie z kandydatem, gwiazda będzie omawiać z psychologiem.

W programie Doda spędzi 12 randek z dwunastoma różnymi mężczyznami. Z nich Doda wybierze czterech, z którymi spotka się drugi raz. Na koniec zdecyduje, który z panów jest dla niej najbardziej odpowiedni i spędzi z nim romantyczny weekend!

W mediach pojawiły się już informacje o wymaganiach Dody dotyczących jej potencjalnego partnera. Według informacji zamieszczanych w Internecie przez portal pomponik.pl muszą być w wieku od 29 do 45 lat. Powinni również być atrakcyjni fizycznie tak, aby gwiazda mogła się nimi zainteresować.

Według Dody mężczyźni powinni mieć ładną sylwetkę i przede wszystkim zadbane zęby. Właśnie na punkcie zębów piosenkarka ma prawdziwą obsesję.