Gwiazdy„Doda. 12 kroków do miłości”. Ten wymóg wokalistki zszokował producentów

„Doda. 12 kroków do miłości”. Ten wymóg wokalistki zszokował producentów

Za nami premiera programu „Doda. 12 kroków do miłości”. Na antenie Polsatu przez dwanaście kolejnych tygodni będziemy mogli oglądać Dorotę Rabczewską, która poszukuje szczęśliwej miłości. Niespodziewanie do opinii publicznej przenikły kulisy nagrywania programu. Okazuje się, że Doda miała spore wymagania.

W pierwszym odcinku programu „Doda. 12 kroków do miłości” gwiazda spotkała się z dwoma kandydatami. Niestety żaden nie przypadł jej do gustu. Tym samym wiemy, że z żadnym z nich wokalistka się nie zwiąże. Na szczęśliwą miłość musimy więc czekać do kolejnych odcinków.

Przypomnijmy bowiem, że w programie Dorota Rabczewska spotka się z 12 mężczyznami, by spróbować z którymś z nich związać się na dłużej.

„Doda. 12 kroków do miłości” to nowy program stacji Polsat, który będziemy mogli zobaczyć już jesienią. Podczas poszukiwań tego jedynego, artystkę będą wspierać przyjaciele: najbliższa przyjaciółka Oliwka oraz najbardziej znana drag queen w Polsce, Mariusz Ząbkowski „Dżaga”. Każde spotkanie z kandydatem, gwiazda będzie omawiać z psychologiem.

W programie Doda spędzi 12 randek z dwunastoma różnymi mężczyznami. Z nich Doda wybierze czterech, z którymi spotka się drugi raz. Na koniec zdecyduje, który z panów jest dla niej najbardziej odpowiedni i spędzi z nim romantyczny weekend!

W mediach pojawiły się już informacje o wymaganiach Dody dotyczących jej potencjalnego partnera. Według informacji zamieszczanych w Internecie przez portal pomponik.pl muszą być w wieku od 29 do 45 lat. Powinni również być atrakcyjni fizycznie tak, aby gwiazda mogła się nimi zainteresować.

Według Dody mężczyźni powinni mieć ładną sylwetkę i przede wszystkim zadbane zęby. Właśnie na punkcie zębów piosenkarka ma prawdziwą obsesję.