SpołeczeństwoDarmowe lody z okazji dnia dziecka. Biedronka świętuje już od jutra

Darmowe lody z okazji dnia dziecka. Biedronka świętuje już od jutra

Już za kilka dni będziemy świętować dzień dziecka. Z tej okazji Biedronka zdecydowała się wprowadzić kilka promocji, które umilą czas oczekiwania najmłodszym. Już od 30.05 robiąc zakupy w dyskoncie możemy dostać lody w gratisie. Ta wyjątkowa promocja z pewnością spodoba się nie tylko dzieciom.

Biedronka na dzień dziecka

Z roku na rok ceny są coraz wyższe, więc nic dziwnego, że wiele osób szuka alternatyw przy wyborze prezentów. Markowe zabawki nie należą do najtańszych, jednak to właśnie one często są najbardziej interesujące dla naszych pociech. Bo które dziecko nie chciałoby mieć w swojej kolekcji lalki Barbie czy samochodzików Hot Wheels?

Właśnie dlatego Biedronka jak co roku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i już teraz możemy nabyć najpopularniejsze zabawki w okazyjnych cenach. Oprócz lalek i samochodzików, sklep oferuje również na dzień dziecka zabawki typu Pop It, zestawy Play Doh czy ulubionych bohaterów z Psiego Patrolu. W asortymencie sklepu nie zabraknie też różnorodnych słodyczy, których na co dzień nie ma w ofercie.

Od 30.05 Biedronka oferuje lody gratis

Na dzień dziecka oprócz oferty z zabawkami sklep przygotował również fenomenalne promocje na lody. Pierwsza z nich startuje już jutro, a dotyczy ona popularnych w ostatnim czasie lodów Ekipy. Lody sorbetowe w czterech smakach można nabyć za jedyne 1,69, jednak w związku z dużym zainteresowaniem warto się pospieszyć i odwiedzić sklep już z samego rana.

Dzień później, czyli 31.05 będzie obowiązywała promocja na lody Kaktus. W tym przypadku przy zakupie jednej sztuki lub opakowania drugi, najtańszy produkt otrzymamy całkowicie za darmo.

W dzień dziecka Biedronka również będzie rozdawała lody gratis, jednak tym razem będzie to dotyczyło wszystkich lodów Marletto. Produkty będą dostępne tylko w ten jeden dzień, aż do wyczerpania zapasów. Dyskont zaznaczył również, że w przypadku lodów Marletto będzie obowiązywał limit 10 sztuk.