Damsko-MęskieDariusz Pachut chce się tylko wybić na Dodzie?

Dariusz Pachut chce się tylko wybić na Dodzie?

O nowej miłości Doroty Rabczewskiej jest ostatnio głośno. Gwiazda zdradziła tożsamość swojego wybranka za pomocą swoich mediów społecznościowych. W tej chwili przebywają na wspólnych wakacjach w Wietnamie. Internauci jednak nie wróżą dobrze temu związkowi. Czy Dariusz Pachut chce się tylko wybić na związku z Dodą?

Piosenkarka już była w wielu związkach, które zakończyły się porażką. Przeszła przez dwa rozwody, a w związku z nieudanymi relacjami była zmuszona skorzystać z pomocy terapeuty. Szukała drugiej połówki w programie „Doda. 12 kroków do miłości”, gdzie jej nie znalazła. Niedługo po zakończeniu programu oświadczyła, że się zakochała. Jej nowym partnerem jest Dariusz Pachut, ratownik medyczny, były policjant i podróżnik.

Internauci zarzucają Dorocie Rabczewskiej, że w nowym związku powiela błędy, które popełniła w przeszłości. Zwracają również uwagę na to, że piosenkarka nie chciała by jej relacji towarzyszył medialny rozgłos. Tym czasem Doda relacjonuje wakacje z nowym partnerem na Instagramie.

– Jesteśmy w Wietnamie (…) To moje pierwsze od roku wakacje…był wyjątkowo pracowity więc z radością świętuje prace nad płytą i reality (…) Przed nami jeszcze Ho Chi Minh, Hanoi, Ha Long Bay, ale póki co wyciskam tę wyspę jak cytrynę i wiem, że czeka mnie prawdziwy Sajgon – pisze Doda w swoich mediach społecznościowych.

Internauci zwiastują szybki koniec tego związku

Gwiazda udostępnia też wspólne zdjęcia i filmy z ukochanym. Pod nimi Internauci zwiastują szybki koniec tego związku.

– A tak mówiłaś, że nie chcesz żeby było publicznie. Później masz pretensje, że wykorzystują Cię – zauważa internautka.

– Pan Pachut bardzo skorzysta na tej znajomości, więc jakoś nie wierzę w jego uczucie – komentuje kolejna.

– Pan ma chyba parcie przede wszystkim na szkło. Może obstawimy w którym łóżku znajdzie się po Dodzie? – przewiduje fan.

Tylko przyszłość pokaże, czy parze uda się stworzyć długoterminowy związek.