GwiazdyDagmara Kaźmierska z „Królowych życia” w bardzo skąpym bikini. Prawie nic nie...

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” w bardzo skąpym bikini. Prawie nic nie zasłania! (FOTO)

Dagmara Kaźmierska jest w tej chwili na egzotycznych wakacjach. Syn gwiazdy programu „Królowe życia” udostępnił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z matką. Strój kąpielowy Dagmary jest wyjątkowo skąpy.

Dagmarę Kaźmierską wszyscy kojarzą jako jedną z postaci programu TTV „Królowe życia”. Dzięki swojej barwnej osobowości celebrytka szybko uzbierała sporą grupę wiernych fanów. Kobieta w programie dzieliła się szczegółami ze swojego życia prywatnego.

Dagmara Kaźmierska na wakacjach z Conanem

Dagmara do tej chwili wydała już dwie książki opowiadające o jej życiu. Wiadomo już, że gwiazda „Królowych życia” ma za sobą mroczną przeszłość, przebywała między innymi w zakładzie karnym. Ważnym elementem życia celebrytki jest jej syn, Conan co często podkreślała.

Syn gwiazdy „Królowych życia” pojawił się niejednokrotnie w programie. Otrzymywał wiele propozycji pracy w świecie show biznesu, ale zawsze odmawiał. Conan studiuje medycynę i praktycznie w całości się temu poświęca. Teraz jednak przyszedł czas na odpoczynek.

Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan wraz ze swoją partnerką przebywają aktualnie w jednym z afrykańskich krajów. Celebrytka dzieli się z fanami relacjami ze swoich wakacji. Niestety urlop się kończy i nadszedł czas pożegnania z egzotycznymi wakacjami.

W mediach społecznościowych Conana możemy zobaczyć jego zdjęcie z matką, jej bikini jest wyjątkowo skąpe, ale celebrytce udało się sprytnie zasłonić kluczowe miejsca jej ciała.

Dagmara Kaźmierska na wakacjach z Conanem w skąpym bikini styczeń 2023