GwiazdyCzy Paulina Smaszcz tęskni za Maciejem Kurzajewskim i starymi czasami? „Kobieta petarda”...

Czy Paulina Smaszcz tęskni za Maciejem Kurzajewskim i starymi czasami? „Kobieta petarda” odpowiada

Paulina Smaszcz zamieściła w swoich mediach społecznościowych wspomnienia, których bohaterem jest Bono, pies Macieja Kurzajewskiego. Czy jest to związane z tym, że „kobieta petarda” tęskni za dawnym życiem, a co za tym idzie za Kurzajewskim? Paulina Smaszcz odpowiada.

Paulina Smaszcz wciąż jest na językach wszystkich portali plotkarskich. Rozpętana przez nią afera związana z jej byłym mężem i jego nową partnerką, Kasią Cichopek, wciąż trwa. Co raz eksżona prezentera telewizyjnego zaskakuje wszystkich nowymi rewelacjami z jej życia i przeszłości z Maciejem Kurzajewskim.

Paulina Smaszcz tęskni za byłym mężem?

Kobieta udostępniła w swoich mediach społecznościowych wspomnienia związane z psem Bono. Na zdjęciach możemy zobaczyć też jej syna i mopsa, Świrusa. Pod postem Paulina Smaszcz zamieściła hasztag #kobietapetardarodzina. Wspomnieniom tym towarzyszy melancholijna muzyka, post jest utrzymany w klimacie tęsknoty. Jedna z internautek zauważyła klimat towarzyszący tym wspomnieniom.

– Widać, że tęskni Pani za tym co było – pisze jedna z fanek.

– Nie tęsknie – odpowiada Paulina Smaszcz.

– Jakby Pani nie tęskniła, to odcięłaby się Pani od przeszłości i nie wracała do starych spraw, a zwłaszcza do tematu byłego męża. Skoro ktoś chce zapomnieć, nie wraca do tego co było – dodaje kolejna internautka.

Jak widać, odpowiedź „kobiety petardy” nie rozwiała wątpliwości komentujących w sprawie jej tęsknoty za starymi czasami, a co za tym idzie za Maciejem Kurzajewskim.