Damsko-MęskieCzy Asia Opozda spotyka się z kimś?

Czy Asia Opozda spotyka się z kimś?

Joanna Opozda jest polską aktorką filmową i telewizyjną. Głośno o kobiecie zrobiło się jakiś czas temu w związku z jej burzliwym związkiem z Antonim Królikowskim. Para jest już po rozwodzie. Antoni, jak wiadomo ma nową partnerkę. Jak jest w przypadku Asi?

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był stale śledzony przez media. Ich ślub odbył się w sierpniu 2021 roku. Po paru miesiącach od tego głośnego wydarzenia, para nie była już razem. Kobieta w czasie ślubu była już w ciąży z Królikowskim. Afera zaczęła się rozkręcać, gdy aktor, wziął udział w programie „Przez Atlantyk”, mimo tego, że ciąża kobiety była zagrożona. Finałem tej całej burzy, był moment w którym Antek Królikowski porzucił swoją dotychczasową żonę dla sąsiadki. Kobieta z małym Vincentem została sama.

Czy Joanna Opozda jest zakochana?

Królikowski nie ukrywa swojego nowego związku. Jego nową partnerkę mieliśmy przyjemność oglądać na premierze filmu „Ślub doskonały”. W niedawnej rozmowie z Kubą Wojewódzkim, zdradził też, że jest zakochany. Jak sprawa wygląda w przypadku Joanny Opozdy? Czy ona też się z kimś spotyka? Jakiś czas temu internet obiegły plotki o romansie 34-latki z Malikiem Montaną. Gwiazda jednak, zapytana o to czy jest zakochana, odpowiada – w moim synku.

Joanna Opozda Antek Królikowski Vincent Królikowski listopad 2022

Wygląda na to, że jedynym mężczyzną w życiu kobiety jest jej syn Vincent.