GwiazdyCo z prezentacją Roberta Lewandowskiego? Kolejna zmiana!

Co z prezentacją Roberta Lewandowskiego? Kolejna zmiana!

Robert Lewandowski wciąż nie został oficjalnie zaprezentowany przed kibicami FC Barcelony. Gdy wydawało się, że wreszcie poznaliśmy oficjalną datę prezentacji „Lewego”, to klub z Katalonii zmienił plany.

Robert Lewandowski wraz ze swoją drużyną wrócił już z tourne po Stanach Zjednoczonych. Dla Polaka to pierwsze chwile w Hiszpanii w roli zawodnika FC Barcelony. Przypomnijmy bowiem, że „Lewy” nie uczestniczył w pierwszych treningach w Katalonii, lecz dołączył do drużyny dopiero w USA.

Pobyt w Stanach Zjednoczonych dla reprezentanta Polski nie był jednak wyjątkowo udany. Wystąpił w trzech meczach sparingowych, ale w żadnym z nich nie trafił do siatki. Najbliżej zdobyczy był w ostatnim spotkaniu – przeciwko New York Red Bulls – ale zawodziła go skuteczność.

Teraz jest już w Hiszpanii i czeka go oficjalna prezentacja przed kibicami. W piątek 5 sierpnia ma przedstawić się publiczności na legendarnym Camp Nou. Początkowo polski napastnik miał być zaprezentowany o godzinie 11.00, jednak klub w czwartek wydał ogłoszenie o zmianie godziny na 12.30. Chętnych poinformowano również o możliwości zobaczenia piłkarza na żywo. Zainteresowani mogą odebrać darmowe wejściówki.

W barwach Barcelony polski snajper rozegrał już trzy spotkania. Wszystkie odbyły się na towarzyskim tournee klubu w USA. Do tej pory Lewandowski nie zdobył jeszcze gola. La Liga rozpocznie swoje rozgrywki 13 sierpnia. W pierwszym meczu FC Barcelona podejmie u siebie Rayo Vallecano.