GwiazdyCo z Klaudią El Dursi w Hotelu Paradise? Inna gwiazda TVN musiała...

Co z Klaudią El Dursi w Hotelu Paradise? Inna gwiazda TVN musiała zabrać głos

Przed nami szósta edycja programu Hotel Paradise. Kontynuacja hitowej pozycji w ramówce stacji TVN7 będzie mieć miejsce pod koniec sierpnia. Program poprowadzi, tak jak od jego początku, Klaudia El Dursi. W sieci pojawiły się jednak plotki, że może to być jej ostatni sezon w roli prowadzącej. To prawda?

„Hotel Paradise” to zdecydowanie hit w ramówce stacji TVN7. Dzięki temu, że program można oglądać również w serwisie streamingowym player.pl, oglądalność jest jeszcze większa. Poprzednie edycje gromadziły milionowe widownie, nie tylko na antenie telewizyjnej, ale również w serwisie streamingowym Player.pl.

Teraz w programie będzie zmiana. Nowy sezon programu będzie mieć bowiem zupełnie nową piosenkę. Piosenkę autorstwa byłej uczestniczki programu zamieszczamy poniżej.

29 sierpnia program znów zawita na antenę TVN7 i emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 20:35. Będzie go można też oglądać w serwisie streamingowym Player.pl, gdzie będą się pojawiać również materiały dodatkowe. Reality show poprowadzi ponownie Klaudia El Dursi.

Pojawiły się jednak plotki, że może to być ostatni sezon Klaudii El Dursi w roli prowadzącej. Miałby ją zastąpić inna gwiazda TVN – Dorota Gardias. Ta jednak stanowczo zaprzeczyła już, jakoby miałby zostać następczynią El Duri. – Nie przyjęłabym takiej propozycji – powiedziała.

Przypomnijmy, że nowy sezon Hotelu Paradise zobaczymy od 29 sierpnia w TVN7. Program będzie dostępny również na Player.pl.