CiekawostkiCo łączy Roksanę Węgiel i Michała Szpaka? O tym wiedzą tylko nieliczni

Co łączy Roksanę Węgiel i Michała Szpaka? O tym wiedzą tylko nieliczni

Roksana Węgiel i Michał Szpak to dziś jedne z topowych gwiazd polskiego show-biznesu. Rzadko wypowiadają się o sobie wzajemnie. Jest jednak coś, co ich łączy, a o czym wie raczej tylko garstka fanów obu wokali.

Roxie dopiero wspina się po szczeblach kariery. Michał z kolei zasmakował świata show-biznesu już ponad dekadę temu. Jak pamiętamy, zaistniał on w programie X Factor. Choć jego wizerunek początkowo wzbudzał kontrowersje, głosem rozkochał w sobie miliony.

Roksana Węgiel i Michał Szpak – co ich łączy?

Podobnie jak Roksana Węgiel. 13-letnia zaledwie dziewczynka najpierw zdumiała widzów i trenerów programu The Voice Kids. Następnie z kolei pojechała reprezentować Polskę na Eurowizję Junior do Mińska. Którą to – a jakże – wygrała.

Ale co łączy 17-letnią już Roksanę z Michałem Szpakiem? Nie jest to wielka tajemnica, ale ciekawostka znana nielicznym. Mianowicie zarówno Michał, jak i Roxie, wyfrunęli z niewielkiego miasta Jasło na Podkarpaciu.

Mieszka tam dziś nieco ponad 30 tys. osób. A wśród nich takie talenty. Kto wie, może Podkarpacie da nam więcej takich Węgielków… to znaczy – diamentów!