GwiazdyCelia Krychowiak pochodzi z Francji. Komu będzie kibicować w meczu Polska–Francja?

Celia Krychowiak pochodzi z Francji. Komu będzie kibicować w meczu Polska–Francja?

Celia Krychowiak jest żoną piłkarza naszej reprezentacji, Grzegorza Krychowiaka. Wiadomo, że modelka pochodzi z Francji. Komu będzie kibicować podczas meczu Polska–Francja? Wybierze swój rodzinny kraj, czy męża?

Polski piłkarz, Grzegorz Krychowiak, związany jest z francuską fotomodelką. Celia Krychowiak jako fotomodelka zasłynęła w Polsce pozując w magazynie „CKM”. Kobieta dorastała we Francji i tam uczęszczała na jeden z miejscowych uniwersytetów. Para dużo czasu spędza w rodzinnym kraju Celii, więc mogłoby się wydawać, że jest mocno związana z Francją.

Para poznała się w młodym wieku, piłkarz miał wtedy 21 lat, a Celia 19. Do pierwszego ich spotkania doszło w sklepie z luksusowym wyposażeniem łazienek. Kobieta odbywała tam praktyki i jak mówi, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Piłkarz i modelka, szybko ze sobą zamieszkali i po pewnym czasie pobrali się.

W związku ze zbliżającym się meczem Polska-Francja, modelka dostawała masę pytań o to kogo wesprze w kolejnym meczu.

Celia Jaunat Krychowiak Grzegorz Krychowiak mecz Polska-Francja grudzień 2022

Kobieta będzie kibicować Polsce. Jak widać jej serce zdecydowanie jest przy mężu, a nie w rodzinnych stronach. Ten mecz będzie wyzwaniem dla polskiej reprezentacji, a wsparcia nigdy za wiele.