Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” w bardzo skąpym bikini. Prawie nic nie zasłania! (FOTO)

Dagmara Kaźmierska jest w tej chwili na egzotycznych wakacjach. Syn gwiazdy programu „Królowe życia” udostępnił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z matką. Strój kąpielowy Dagmary jest wyjątkowo skąpy.

Dagmarę Kaźmierską wszyscy kojarzą jako jedną z postaci programu TTV „Królowe życia”. Dzięki swojej barwnej osobowości celebrytka szybko uzbierała sporą grupę wiernych fanów. Kobieta w programie dzieliła się szczegółami ze swojego życia prywatnego.

Dagmara Kaźmierska na wakacjach z Conanem

Dagmara do tej chwili wydała już dwie książki opowiadające o jej życiu. Wiadomo już, że gwiazda „Królowych życia” ma za sobą mroczną przeszłość, przebywała między innymi w zakładzie karnym. Ważnym elementem życia celebrytki jest jej syn, Conan co często podkreślała.

Syn gwiazdy „Królowych życia” pojawił się niejednokrotnie w programie. Otrzymywał wiele propozycji pracy w świecie show biznesu, ale zawsze odmawiał. Conan studiuje medycynę i praktycznie w całości się temu poświęca. Teraz jednak przyszedł czas na odpoczynek.

Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan wraz ze swoją partnerką przebywają aktualnie w jednym z afrykańskich krajów. Celebrytka dzieli się z fanami relacjami ze swoich wakacji. Niestety urlop się kończy i nadszedł czas pożegnania z egzotycznymi wakacjami.

W mediach społecznościowych Conana możemy zobaczyć jego zdjęcie z matką, jej bikini jest wyjątkowo skąpe, ale celebrytce udało się sprytnie zasłonić kluczowe miejsca jej ciała.

Dagmara Kaźmierska na wakacjach z Conanem w skąpym bikini styczeń 2023

Jak wygląda teraz Jessica Miemiec z „Rolnik szuka żony”? Przeszła sporą metamorfozę

Jessica Miemiec bez wątpienia była jedną z barwniejszych postaci „Rolnik szuka żony”. Kobieta przeszła sporą metamorfozę i już nie wygląda tak, jak zapamiętali ją widzowie programu.

Jessice Miemiec widzowie mieli okazję poznać przy okazji jej udziału w 5 edycji „Rolnik szuka żony”. Była na tyle charakterystyczną postacią, że momentalnie wzbudziła zainteresowanie fanów show randkowego TVP. Barwna uczestniczka była jedną z kandydatek Krzysztofa.

Co słychać u Jessici Miemiec?

Choć kobieta nie odnalazła miłości w programie, zyskała dzięki niemu rozpoznawalność. Jej humor i żywiołowość spowodowały, że widzowie polubili uczestniczkę i niejednokrotnie zastanawiali się co u niej słychać.

Jessica Miemiec już nie pojawia się w telewizji, ale można zobaczyć co u niej słychać w jej mediach społecznościowych. Uczestniczka 5 edycji „Rolnik szuka żony” co jakiś czas dzieli się z internautami fotografiami. Kobieta zmieniła kolor włosów i zrezygnowała z mocnego makijażu.

W życiu Jessici Miemiec pojawiła się też miłość. Jakiś czas temu zdradziła, że zaręczyła się z niejakim Ryszardem. Niestety związek nie przetrwał i uczestniczka „Rolnik szuka żony” jest teraz singielką. Przez lata Jessica znacząco zmieniła się wizualnie. Co o tym myślicie? Wygląda teraz lepiej?

Jak teraz wygląda Jessica Miemiec? styczeń 2023

Jak teraz wygląda Jessica Miemiec? styczeń 2023

Jak teraz wygląda Jessica Miemiec? styczeń 2023

Anna Mucha ostro o Putinie. „Coś się temu sku*wysynowi udało” (WIDEO)

Anna Mucha w tej chwili wypoczywa ze swoim partnerem, Jakubem Wonsem w Stanach Zjednoczonych. Przy okazji swoich wakacyjnych podróży gwiazdę naszło na przemyślenia. Aktorka ostro wypowiedziała się o Władimirze Putinie.

Anna Mucha w tej chwili przebywa w Stanach Zjednoczonych. Z relacji gwiazdy w mediach społecznościowych możemy wywnioskować, że bawi się przednio. Aktorka przyznała, że wyjazd jest w pełni spontaniczny i nie wie jak potoczy się wycieczka.

Para odwiedziła już Miami, była na meczu koszykówki, gdzie grali słynni Lakersi, teraz ich celem jest Key West. Aktorka zachwyca się krystalicznie czystą wodą i porządkiem jaki tam panuje. Wspomina też swoje wakacje w Wietnamie, gdzie pływała w wodzie pełnej śmieci.

Anna Mucha bez cenzury o Władimirze Putinie

Anna Mucha korzysta jak tylko może ze swojej wycieczki. Na bieżąco relacjonuje przeżycia w swoich mediach społecznościowych. Aktorka przyznała, że dopiero teraz zdała sobie sprawę, jak duże są Stany Zjednoczone. W trakcie swoich przygód odbyła pewną rozmowę, która skłoniła ją do przemyśleń.

– Przed chwilą wzruszenie totalne, ponieważ na pytanie, takie standardowe, skąd jesteśmy, pewien pan powiedział, że jesteśmy niezwykłym narodem i że wykonaliśmy kawał dobrej roboty. To w jaki sposób pomagamy Ukraińcom jest niezwykłe i to mnie wzruszyło. Powiedział też, że kibicuje i życzy nam lepszej przyszłości. Było to niesamowite, więc jeżeli coś się temu sku*wysynowi udało, to udało mu się to, że po pierwsze świat już odróżnia, że nie tylko są Rosjanie są też Polacy i Ukraińcy oraz inne narody. Po drugie świat dowiedział się o naszych najlepszych chyba cechach, które z siebie wykrzesaliśmy – mówi wzruszona Anna Mucha.

40 kontra 20, sezon 2. Tom powiedział z kim opuści program w 33 odcinku?

W poprzednim odcinku sezonu 2, „40 kontra 20” w czasie odwróconej ceremonii chaosu to kobiety zdecydowały gdzie tym razem zamieszkają. Iza niespodziewanie przeniosła się na glamping, a Amira wróciła do willi. W 32 odcinku, sezonu 2 „40 kontra 20” program opuściła Maja. Tom wybrał się na randkę z Natalią, uczestnicy uknuli chytry plan.

Tom planuje z Natalią wkręcić pozostałych uczestników, mówią im, że są już razem i wspólnie opuszczają program. To co usłyszały kobiety wydaje się być dla nich sporym ciosem. Wszyscy uczestnicy „40 kontra 20” są zaskoczeni. Żart się udał, wszyscy uwierzyli w kłamstwo mieszkańców willi.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 33. Natalia i Tom igrają z uczuciami pozostałych uczestników

Jedynie Iza widzi, że coś jest nie tak. Prank trochę wymknął się spod kontroli, kobiety bardzo przeżywają decyzję Toma. Wraz z rozpoczęciem się nowego dnia prawda wyszła na jaw. Uczestniczki „40 kontra 20” nie są zadowolone z postępowania Natalii i Toma. Joanna wydaje się najbardziej zraniona całą sytuacją.

Joanna mówi Tomowi, że przy następnym przegrupowaniu chce jechać do domu. Uczestnicy żałują, że w taki sposób zagrali na uczuciach pozostałych mieszkańców rezydencji. Jedynie Amello podeszła chłodno do temu, od razu nie wierzyła w deklaracje Toma i Natalii.

Tata Dody w szpitalu. Jest już po operacji

Doda podzieliła się z fanami w swoich mediach społecznościowych informacją o swoim ojcu. Trafił on do szpitala. Widomo, że jest już po operacji.

Dla Doroty Rabczewskiej jej rodzice są bardzo ważni. Gwiazda polskiej sceny muzycznej niejednokrotnie zaznaczała ten fakt. Doda wkroczyła zdecydowanie w polski show biznes i od samego początku stała się rozpoznawalna. Wraz z rosnącą rozpoznawalnością zaczęło się zainteresowanie jej życiem prywatnym.

Rodzice Dody, Paweł i Wanda Rabczewscy niejednokrotnie budzili ciekawość fanów piosenkarki. Zwłaszcza, że celebrytka wypowiada się o nich w tak ciepły sposób. Mogliśmy ich zobaczyć w programie „Doda. 12 kroków do miłości”. Zaprezentowali oni tam między innymi swój dom i relację, która łączy ich z córką.

Ojciec Dody już po operacji

Doda w czasie poszukiwań swojej miłości w programie opowiedziała o swoich rodzicach. Piosenkarka mówiła ciepło o swoim ojcu i relacjach, które łączą go z jej matką. Gwiazda wspomina swoje dzieciństwo dobrze, opowiada też, że rodzice czasami się kłócili, bo obydwoje są wyjątkowo charyzmatyczni, ale od razu się godzili.

Dorota Rabczewska urodziła się, gdy jej rodzice byli po trzydziestce. Oboje mieli już za sobą rozwody. Zdaniem piosenkarki to, że jej rodzice byli dojrzali w czasie jej dzieciństwa pozytywnie wpłynęło na ich relację.

Teraz ojciec Dody trafił do szpitala. Celebrytka zdradziła w swoich mediach społecznościowych, że przeszedł operację w Specjalistycznym Wojewódzkim Szpitalu w Ciechanowie. Nie podała więcej szczegółów i nie podzieliła się z fanami informacją czym ta sytuacja była spowodowana. Udostępniła tylko podziękowania dla lekarza i pielęgniarek za dobrą opiekę, którą sprawowali nad jej tatą.

– Podziękowania dla dr Przemysława Zębalskiego ze Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie za sprawnie przeprowadzoną operację u mojego taty oraz pielęgniarkom z oddziału Chirurgii Ogólnej za opiekę. Dziękuje wam. – napisała Doda w swoich mediach społecznościowych.

Roksana Węgiel zawalczy na Fame MMA?!

Roksana Węgiel podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami z treningu. Internauci dopytują czy młoda piosenkarka przygotowuje się do udziału w Fame MMA. Gwiazda odpowiedziała w sposób dający do myślenia.

Mało kto wie, że Roksana Węgiel w przeszłości była związana ze światem sportu. Zanim wkroczyła w świat show biznesu trenowała judo. W czasie jednego z obozów odkryła swój talent wokalny. Rok 2023 właśnie się rozpoczął, większość celebrytów ruszyło na siłownię. Tak samo było w przypadku Roksany Węgiel.

Czy zobaczymy Roksanę Węgiel na ringu Fame MMA?

Roxie od zawszę starała się utrzymywać formę. Niejednokrotnie mogliśmy oglądać w jej mediach społecznościowych kadry z siłowni lub lekcji tańca. Tym razem młoda gwiazda jednak wybrała inną aktywność. Na fotografii widzimy Roksanę Węgiel, a tuż obok niej rękawice bokserskie.

Jeden z internautów zapytał, czy jej trening jest związany z Fame MMA. Roksana Węgiel odpowiedziała. Przypomnijmy, że jakiś czas temu padło podobne pytanie w stronę młodej piosenkarki. Roxie stwierdziła, że istnieje taka możliwość. Nie dziwne więc, że zdjęcie wokalistki sprowokowało fanów do tego typu pytań. Zwłaszcza, że wiadomo o przeszłości Roksany związanej ze światem sportu.

Teraz odpowiedziała dwoma emotikonami. Można się spodziewać, że jest to żart ze strony Roksany, ale dzisiejsze czasy niejednokrotnie potrafiły nas zaskoczyć. Czy Roksana Węgiel zawalczy w Fame MMA?

Roksana Węgiel na Fame MMA styczeń 2023

Katarzyna Skrzynecka odchodzi z „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Katarzyna Skrzynecka przez lata pełniła rolę jurorki w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Bez wątpienia była jedną z najbardziej charakterystycznych twarzy w show. Fani nie kryją smutku spowodowanego odejściem gwiazdy.

Program „Twoja twarz brzmi znajomo” możemy oglądać od 2013 roku w telewizji Polsat. Show polega na tym, że gwiazdy wcielają się w rolę piosenkarzy i w przebraniach wykonują ich piosenki. Mogliśmy tam oglądać naprawdę dużo polskich celebrytów.

Twoja twarz brzmi znajomo bez Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się w „Twoja twarz brzmi znajomo” już w pierwszym sezonie. Była jedną z uczestniczek, program zwyciężyła zachwycając fanów swoją grą aktorką i głosem. Wcieliła się miedzy innymi w Tinę Turner i Louisa Armstronga. W późniejszym czasie aktorka zasiadała na fotelu jurora.

Na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych możemy przeczytać, że Katarzyna Skrzynecka nie pojawi się już w programie. „Twoja twarz brzmi znajomo” dziękuje aktorce i nie podaje powodu rozwiązania ich współpracy.

– Katarzyna Skrzynecka żegna się z programem „Twoja twarz brzmi znajomo”. Była z nami od początku i pokazała, że w TTBZ nie tylko można się świetnie bawić ale także, że jest to program o najszczerszych emocjach których dostarczyła nam całe mnóstwo. Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje – możemy przeczytać na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Widzowie nie kryją swojego smutku, ich zdaniem program bez Katarzyny Skrzyneckiej już nie będzie taki sam. Niektórzy zadeklarowali nawet zaniechanie oglądania programu związku z odejściem jurorki „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Dni wolne od pracy w 2023 roku

Rozpoczął się rok 2023. Pewnie wielu z was zastanawia się kiedy wypadają dni ustawowo wolne od pracy w 2023 roku. Ta wiedza jest przydatna w czasie planowania urlopu.

Większość Polaków będzie pracować w tym roku około 250 dni. Istotnym faktem jest to w jakie dni tygodnia przypadają święta, które zapewniają dodatkowe dni wolne. W naszym kraju mamy 13 świąt ustawowych, jak rozplanować urlop aby cieszyć się nim jak najdłużej?

Dni ustawowo wolne od pracy w 2023 roku

Pracownicy zatrudnieni w klasycznym, pięciodniowym systemie pracy mogą liczyć w tym roku na 115 dni wolnych. Ustawa z dnia 18 stycznia 1951 roku zapewnia nam 13 z nich. W jakie dni tygodnia wypadają święta ustawowo wolne od pracy?

 • 1 stycznia 2023 Nowy Rok (niedziela)
 • 6 stycznia 2023 Święto Trzech Króli (piątek)
 • 9 kwietnia 2023 Wielkanoc (niedziela)
 • 10 kwietnia 2023 Poniedziałek Wielkanocny (poniedziałek)
 • 1 maja 2023 Święto Pracy (poniedziałek)
 • 3 maja 2023 Święto Konstytucji 3 Maja (środa)
 • 28 maja 2023 Zielone Świątki (niedziela)
 • 8 czerwca 2023 Boże Ciało (czwartek)
 • 15 sierpnia 2023 Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny/Święto Wojska Polskiego (wtorek)
 • 1 listopada 2023 Wszystkich Świętych (środa)
 • 11 listopada 2023 Święto Niepodległości (sobota)
 • 25 grudnia 2023 Boże Narodzenie dzień pierwszy (poniedziałek)
 • 26 grudnia 2023 Boże Narodzenie dzień drugi (wtorek)

Kiedy najlepiej wziąć urlop w 2023 roku?

W tym roku cztery dni ustawowo wolne od pracy przypadają w weekend. Pierwszy długi weekend szykuje się już w styczniu, święto Trzech Króli wypada w piątek. Majówka rozpoczyna się w poniedziałek, chcąc przedłużyć sobie weekend majowy musimy wykorzystać jeden dzień urlopu. Uzyskamy wtedy 5 dni wolnego pod rząd. W chwili wykorzystania kolejnych dwóch dni z naszego urlopu będziemy mogli wypoczywać aż 9 dni.

Boże Ciało jak zawsze wypada w czwartek, skorzystanie z jednego dnia naszego urlopu zapewni nam 4 dni wolnego. Taka sama sytuacja ma miejsce w sierpniu, gdzie święto Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny i Święto Wojska Polskiego wypada we wtorek. Jeden dzień urlopu gwarantuje nam 4 dni wypoczynku.

W listopadzie dni wolne przypadają w środę (1 listopada Wszystkich Świętych) i sobotę (Święto Niepodległości). Boże Narodzenie gwarantuje nam wolny poniedziałek i wtorek, więc skorzystanie z trzech dni naszego urlopu wypoczynkowego pozwoli nam odpoczywać aż 10 dni.

Lil Masti jest w ciąży! Pokazała zdjęcia

Aniela Bogusz znana jako Lil Masti lub SexMasterka właśnie ogłosiła, że jest w ciąży! Podzieliła się z fanami w swoich mediach społecznościowych zdjęciami z sesji ciążowej. Na fotografiach możemy też zobaczyć partnera celebrytki.

Aniela Bogusz dała się poznać jako SexMasterka, prowadziła ona kontrowersyjny kanał w serwisie YouTube. Po jakimś czasie jednak zrezygnowała ze swojego wcześniejszego wizerunku i zajęła się sportami walki. W pierwszej walce celebrytki, jej przeciwniczką była Marta Linkiewicz.

SexMasterka spodziewa się dziecka!

Lil Masti odnosiła wiele sportowych sukcesów, brała udział w takich wydarzeniach jak Fame MMA i High League. Jakiś czas temu celebrytka ogłosiła, że musi rozstać się ze  światem sportu i zrezygnowała z dalszych walk. Powodem tej decyzji była chęć powiększenia rodziny.

Informacja ta zrobiła wielkie wrażenie na fanach gwiazdy. Na Instagramie Lil Masti zgromadziła grono wiernych fanów, obserwuje ją tam ponad milion internautów. Większość obserwujących profil zrozumiało jej decyzję i trzymało za nią kciuki.

Teraz gwiazda postanowiła pochwalić się ciążowym brzuszkiem. Lil Masti ogłosiła, że jest w ciąży! Ta wiadomość wiązała się z masą komentarzy i gratulacji. Zaledwie po 30 minutach od publikacji zdjęcia, pojawiło się 2,5 tysiąca komentarzy. Pod fotografią możemy zobaczyć między innymi gratulację Sylwii Bomby, Wersow czy też Deynn.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)

40 kontra 20, sezon 2. Kto odpadł w 32 odcinku?

W poprzednim odcinku sezonu 2, „40 kontra 20” odbyła się wyjątkowa ceremonia chaosu. Tym razem adresatami kopert byli panowie. Zdecydowana większość uwag była skierowana do Toma. Starszy mężczyzna wybrał się na randkę z Amello. Amira próbuje ponownie zawalczyć o Toma i organizuje dla niego romantyczną kąpiel w jacuzzi. Uczestnik odrzuca uczestniczkę „40 kontra 20” ponownie.

Zachowanie Toma zadziwia pozostałe uczestniczki. Widać, że mężczyzna ukierunkował się bardzo w stronę Amello. Zbliża się kolejne przegrupowanie, kto znajdzie się w grupie zagrożonych? Tym razem jednak to uczestniczki „40 kontra 20” zadecydują z kim zamieszkają.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 32. Kto opuścił program?

Amira wybiera Toma i mówi Tomkowi, że będzie tęsknić. Natalia zostaje w willi, a Maja na glampingu. Amello jak się wszyscy spodziewali wybiera Toma. Kasia zostaje z Tomkiem i dodaje, że decyzja jest spowodowana uczuciami, które ich łączą. Joanna oczywiście zostaje w willi, a Monika i Magda wybierają glamping.

Iza niespodziewanie wycofuje się z dążenia do pogłębienia swojej relacji z Tomem i wybiera młodszego z mężczyzn. To jeszcze nie koniec niespodzianek. Ktoś musi opuścić program. Tomek żegna Maję, bo jak stwierdził wie, że między nimi nie pojawi się głębsze uczucie. Maja nie jest zaskoczona, albowiem nie zbudowała z żadnym z uczestników romantycznej relacji.

Uczestniczki sezonu 2, „40 kontra 20” sprawdzają co mężczyźni o nich wiedzą. Zwycięzca zabierze jedną z pań na randkę. Niespodziewanie Tom wygrywa konkurencje z miażdżącą przewagą. Kobiety są zaskoczone, że to właśnie starszy z mężczyzn wie o nich wiele więcej.

Tom zaprasza na randkę Natalię. Tomek, by zrekompensować uczestniczkom to, że nie wie o nich za wiele zdecydował się przygotować kolację. Natalia całuje Toma w czasie randki, uczestnicy spędzają miło wspólny czas. Bohaterowie „40 kontra 20” planują wcielić w życie chytry plan, który wywoła niemałe zamieszanie.