GwiazdyBlanka Lipińska wyda czwartą część "365 dni" już niebawem?

Blanka Lipińska wyda czwartą część „365 dni” już niebawem?

Blanka Lipińska jakiś czas temu potwierdziła pracę nad czwartą częścią książki 365 dni. Przyznała, że nie ma czasu na dokończenie dzieła. W niedziele na Q&A w swoich mediach społecznościowych, oświadczyła, że pracuje nad jakimś projektem. Czy chodzi o kolejna część „365 dni”? Czy możemy spodziewać się w najbliższym czasie nowej książki Blanki Lipińskiej?

Już wiadomo, że na trylogii się nie skończy. Blanka Lipińska zdradziła, że powstaje czwarta część erotyku „365 dni”. Dodała też, że nie ma za wiele czasu i nie jest w stanie powiedzieć kiedy książka ujrzy światło dzienne.

– Ja napisałam czwartą część trylogii! Będzie, tak, ale kiedy, nie wiem… Zaczęłam ją 5 lat temu, proces trwa – przyznała Blanka Lipińska.

– Jestem szczęśliwa. Plany są, ale jak jesteś szczęśliwy, to proces twórczy jest tak trudny, bo masz tyle ciekawszych rzeczy do roboty. Od dwóch miesięcy zbieram się do skończenia „czwórki” – skomentowała autorka we wrześniu tego roku.

W swoich mediach społecznościowych, jak co niedzielę, Blanka Lipińska urządziła Q&A. Odpowiada tam na pytania zadane przez internautów. Jeden z fanów zapytał, czy celebrytka pracuje obecnie nad jakimś nowym projektem. Autorka erotyków odpowiedziała twierdząco na pytanie. Czy to oznacza, że możemy spodziewać się premiery czwartej części „365 dni” szybciej niż mogłoby się wydawać?

Blanka Lipińska czwarta część 365 dni grudzień 2022