GwiazdyBlanka Lipińska wreszcie wyznała prawdę. Chodzi o jej nowego chłopaka

Blanka Lipińska wreszcie wyznała prawdę. Chodzi o jej nowego chłopaka

Czy Blanka Lipińska ma nowego chłopaka? Tak donoszą portale plotkarskie, ale ile jest w tym prawdy. Pisarka zabrała głos.

Blanka Lipińska z serią erotyków „365 dni” szturmem wdarła się na krajowy rynek wydawniczy. Była menedżerka kontrowersyjnych klubów i promotorka hostess występujących na galach KSW trafiła najwyraźniej w zapotrzebowanie części czytelniczek.

Opowieść o gangsterze Massimo i porwanej przez niego Laurze, szczodrze wypełniona często wulgarnym erotyzmem, okazała się bestsellerem, podobnie jak jej kontynuacje i ekranizacje. Obecnie w sieci możemy oglądać zwiastun już trzeciego filmu z serii, książki tłumaczone były na wiele języków, a sama Blanka została jedną z najpopularniejszych celebrytek i cieszy się zarobioną fortuną.

W ostatnich dniach portale plotkarskie rozpisują się na temat jej życia prywatnego. W wielu publikacjach mogliśmy przeczytać, że Blanka Lipińska jest w nowym związku. Tożsamość partnera pisarki utrzymywana jednak była w tajemnicy.

Blanka Lipińska odniosła się do plotkarskich nagłówków. W relacji na Instagramie zapewniła, że nie będzie komentować tego, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Napisała:

Kochani fani i media plotkarskie… Moje życie prywatne jest prywatne (przeszłość sporo mnie nauczyła) nie będzie żadnych komentarzy z mojej strony. Niech wam wystarczy fakt, że u mnie wszystko dobrze. Życzę wam pięknego dnia. I wysyłam dużo miłości