GwiazdyBlack Eyed Peas już w Zakopanem! Mają nietypowe wymagania

Black Eyed Peas już w Zakopanem! Mają nietypowe wymagania

TVP dzień przed sylwestrem ogłosiło, że na scenie w Zakopanem wystąpi znany amerykański zespół. Już wiadomo, że formacja zgarnie za swój udział w Sylwestrze Marzeń aż 4,5 miliona złotych! „Black Eyed Peas” już są w Zakopanem i mają nietypowe wymagania co do pobytu w naszym kraju.

O Sylwestrze Marzeń jest naprawdę głośno. Kilka dni temu jedna z zagranicznych gwiazd zrezygnowała z udziału w imprezie. Mel C poinformowała za pomocą swoich mediów społecznościowych, że nie pojawi się w Zakopanem. Powodem decyzji miały być różnice światopoglądowe dzielące ją z Telewizją Polską.

Dzień przed sylwestrem TVP ogłosiło, że na scenie Sylwestra Marzeń zaśpiewa popularny amerykański zespół „Black Eyed Peas”. Temat jest głośny z powodu kwoty, którą Telewizja Polska miała zapłacić formacji za udział w wydarzeniu. Honorarium zespołu ma wynieść aż milion dolarów, czyli około 4,5 miliona złotych!

Członkowie Black Eyed Peas mają ciekawe wymagania

Widzowie nie są zadowoleni ze sposobu w jaki TVP wydaje pieniądze obywateli. „Black Eyed Peas” już są w Zakopanem. Informator portalu „Pudelek” zdradza, jakie wymagania ma zespół co do swojego miejsca pobytu.

Jak się okazuje ekologia jest bardzo ważną kwestią dla członków zespołu „Black Eyed Peas”. Formacja na swojej liście wymagań zawarła takie kwestie jak rodzaj naczyń, których będą używać, a także kosze umożliwiające im segregację odpadów.

Jeden z członków zespołu, Will.I.am jest weganinem. Restauracja hotelowa ma zapewnić artyście specjalne menu. Amerykański szef kuchni, który gotuje na co dzień dla „Black Eyed Peas” miał przekazać organizatorom książkę kucharską, zawierającą dania w których gustuje muzyk.

Członkowie zespołu już są w Zakopanem, podobno nie marnują czasu i od razu po dotarciu na miejsce wybrali się na spacer po Krupówkach. Mieli też odwiedzić jedną z lokalnych restauracji, gdzie ponoć zasmakowali polskiej golonki.