GwiazdyArtur Barciś jest już dziadkiem. Wiemy, czym zajmuje się jego syn

Artur Barciś jest już dziadkiem. Wiemy, czym zajmuje się jego syn

Artur Barciś od początku swojej kariery zawodowej związany jest ze sztuką. Z filmem, serialem i teatrem. Podobną drogą poszedł jego syn. Franciszek Barciś nie jest jednak osobą, którą będzie nam dane zobaczyć na ekranie.

Barciś od dekad bawi Polaków. Piszemy „bawi”, gdyż najczęściej wciela się on w role komediowe. W sposób oczywisty najmocniej kojarzymy go z rolami Tadeusza Norka w Miodowych latach czy Czerapacha w Ranczu.

Jego dorobek artystyczny jest jednak znacznie większy. Stąd też aktor nierzadko denerwuje się, gdy ktoś – widząc go na ulicy czy w galerii handlowej – podszeptuje, że „idzie Norek”, czy też nawiązuje do zabawnych scen z serialu Ranczo. Na szczęście jednak – jak przyznaje sam Artur Barciś – takie sytuacje zdarzają się coraz rzadziej.

Barciś jest już dziadkiem. Co robi jego syn?

Mało kto wie, że Artur Barciś już od kilku lat jest dziadkiem. Również jego syn – Franciszek – niespecjalnie pcha się na afisz. Wiadomo jednak, że postanowił w pewnym stopniu pójść śladami rodziców i pracować w tej samej branży. Nie został jednak aktorem.

Filmy i seriale Franciszek Barciś poznaje natomiast „od kuchni”. Jak wyznał z dumą Artur Barciś – syn zawodowo zajmuje się montażem – głównie produkcji pełnometrażowych. Nie będzie nam zatem dane oglądać jego samego, ale efekty jego pracy montażowej i graficznej – jak najbardziej.

Franciszek to syn Artura i Beaty Barciś. Tak małżeństwo wygląda razem:

Artur Barciś i Beata Barciś
Artur Barciś i Beata Barciś

Poniżej z kolei przedstawiamy zdjęcie Franciszka Barcisia z ojcem:

Franciszek Barciś

Franciszek Barciś ma 33 lata. Przyszedł na świat po 8 latach związku swoich rodziców.