GwiazdyAntoni Królikowski pogodził się z Joanną Opozdą? Aktor spotkał się z synkiem

Antoni Królikowski pogodził się z Joanną Opozdą? Aktor spotkał się z synkiem

Czy Antoni Królikowski wreszcie doszedł do porozumienia z Joanną Opozdą? Media donoszą, że pomiędzy małżonkami doszło do porozumienia. Aktor ubiegły weekend miał spędzić z synkiem.

To miał być piękny i szczęśliwy związek. Antoni Królikowski znany z wielu miłostek, w końcu miał się naprawdę zakochać, a dowodem niezwykłego uczucia miał być ślub. Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia 2021, ale o długim i szczęśliwym małżeństwie nie może być tu mowy.

Para doczekała się wprawdzie narodzin syna Vincenta, ale na początku roku media zelektryzowała wiadomość, że Królikowski porzucił żonę z dzieckiem i jest już w nowym związku. Obecnie aktorska para szykuje się do rozwodu.

Łatwo było przewidzieć, że będzie to bardzo medialne rozstanie. Rozstanie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy przejdzie do historii jako jeden z głośniejszych rozwodów w polskim show-biznesie. Publiczne pranie brudów, pokazywanie obciążających dowodów w mediach społecznościowych czy przerzucanie się coraz to gorszymi zarzutami, to w ostatnich miesiącach praktycznie codzienność.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda. Jest porozumienie?

Ostatnio aktor przyznał, że nie podoba mu się fakt, że jego była partnerka regularnie wstawia zdjęcia ich syna na swoje profile w mediach społecznościowych. W odpowiedzi Opozda powiedziała, że Królikowski w ogóle nie interesuje się swoim synem i nie płaci alimentów. Wygląda na to, że była para w końcu doszła jednak do porozumienia, ponieważ w miniony weekend aktor podobno odwiedził syna.

Teraz być może doszło jednak do porozumienia. „Fakt” donosi, że w miniony długi weekend aktor odwiedził syna. Oprócz niego na miejscu były też obecne jego mama i ciocia. Co ciekawe, byli tam też paparazzi, którzy dokładnie dokumentowali spotkanie.