GwiazdyAntoni Królikowski po raz pierwszy tak szczerze. Powiedział o swojej chorobie

Antoni Królikowski po raz pierwszy tak szczerze. Powiedział o swojej chorobie

Antoni Królikowski w bardzo szczerej rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim powiedział o swojej chorobie. To było bardzo szczere wyznanie.

Antoni Królikowski nie ma ostatnio dobrego czasu. Raz po raz trafia na łamy plotkarskich portali i kolorowych gazet, i nie jest przedstawiany pozytywnie. Trudno jednak się dziwić. Za Królikowskim głośny rozstanie z Joanną Opozdą, która co dopiero urodziła ich wspólne dziecko.

Następnie były oskarżenia o niepłacenie alimentów, próba zorganizowania freak-fightowej gali MMA, na której sobowtór Władimira Putina miał się zmierzyć z sobowtórem Wołodymira Zełenskiego to tylko część ze skandali, w jakich brał udział aktor tylko w tym roku.

Teraz znany aktor zdecydował się wziąć udział w popularnym podcaście. W nim odpowiedział na wiele zarzutów, ale także opowiedział o swojej chorobie. Przypomnijmy bowiem, że Antoni Królikowski choruje na stwardnienie rozsianie. Poinformował o tym wiosną bieżącego roku, gdy wziął udział w programie TVN-u „Przez Atlantyk”.

Kuba Wojewódzki nawiązał do zarzutów, że informacja o chorobie aktora wyszła, gdy miał ogromny kryzys marketingowy. Antoni Królikowski zdementował te informacje. Prowadzący stwierdził, że jego rozmówca nie zmienił swojego życia, gdy usłyszał diagnozę.

– To był taki czas, gdy zaczęły się moje wybory z cyklu: nie mam nic do stracenia. Nagle pojawia się życie, ja mam chorobę, która jest niebezpieczna i nie mam żony, dziecka, wybudowanego domu. Kurczę nie mam zrobionego filmu własnego. Muszę zacząć żyć – powiedział Antoni Królikowski.

Antoni Królikowski był pierwszym gościem nowego sezonu podcastu „WojewódzkiKędzierski”. Podcastu można słuchać na stronach Onetu i Plejady oraz na kanale na YouTube.