Damsko-MęskieAnna Markowska czeka na oświadczyny Kuby Wojewódzkiego?

Anna Markowska czeka na oświadczyny Kuby Wojewódzkiego?

Media obiegła informacja o związku Kuby Wojewódzkiego i Anny Markowskiej, znanej z programu stacji TVN „Top Model”. Kilka dni temu, kobieta udzieliła wywiadu w którym opowiada o swoim związku z Kubą. Dziennikarka portalu Jastrząb Post zapytała o plany na przyszłość pary.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki poznali się dużo wcześniej. Początkowo dziennikarz odezwał się do kobiety w sprawie interesów. Anna nie odpisała mu na wiadomość, ale później spotkali się przypadkiem i połączyła ich przyjaźń. Celebrytka była wtedy w innym związku. Modelka opowiada, że połączyła ich niesamowita więź.

– Poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie skądś. Tak dobrze mi się z nim rozmawiało – wspomina kobieta.

Anna Markowska przyznaje, że połączyła ich miłość. Przyjaźń przerodziła się w głębsze uczucie po około półtora roku ich znajomości. Dziennikarka pyta, czy w związku z tym, że parze układa się wyjątkowo dobrze, planują wspólne zamieszkanie lub ślub.

– No ja się nie będę oświadczać Kubie, tak że jest to pytanie do Kuby. Jesteśmy razem więc kochamy się. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać – odpowiada modelka.

Kobieta tłumaczy, że w Kubie Wojewódzkim urzekła ją jego wrażliwość, troska i uczciwość. Mówi również o tym, że dziennikarz wiele wymaga od siebie i od innych, jej zdaniem mobilizuje do działania. Anna Markowska umieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie. Czy modelka sugeruje Kubie, że chce zostać jego żoną?