GwiazdyHiszpańska prasa szokująco się pomyliła. W centrum Anna Lewandowska

Hiszpańska prasa szokująco się pomyliła. W centrum Anna Lewandowska

Anna Lewandowska trafiła na czołówki hiszpańskich gazet. Wszystko pewnie byłoby w porządku, gdyby nie potężny błąd, który popełnili dziennikarze. Żona Roberta Lewandowskiego na pewno nie będzie zadowolona.

Anna Lewandowska to chyba najbardziej znana trenerka w Polsce. „Lewa” blog o zdrowym żywieniu i stylu życia prowadzi już od wielu lat. Co oczywiste, wraz z kolejnymi, wielkimi sukcesami sportowymi Roberta, również popularność samej Ani rosła w imponującym tempie. Z czasem jej Healthly Plan By Ann przekształcił się w prawdziwą markę, w później zaczął oferować produkty i plany treningowe.

Później natomiast Lewandowska inwestowała w kolejne projekty i wypuszczała na rynek nowe produkty. Jak widać, jej praca nie idzie na marne. Jest doceniania i wyróżniana podczas różnorakich konkursów i plebiscytów.

Hiszpańskie media od wielu dni żyją transferem jej męża – Roberta Lewandowskiego – do klubu FC Barcelona. Polak nie schodził z pierwszych stron gazet, a dociekliwi hiszpańscy dziennikarze nie koncentrowali się tylko na jego piłkarskiej karierze. Mieliśmy więc sporo artykułów o jego majątku oraz o jego rodzinie.

Tamtejsze media opublikowały artykuł, w którym prześwietlono majątek „Lewego”. Wyliczono biznesy piłkarza, jego inwestycje i inicjatywy. Zaznaczono przy tym, że sporo interesów sportowiec prowadzi wspólne żoną. A przy tym wielokrotnie przekręcono nazwisko małżonków. Według Hiszpanów Robert to „Lewandoswki” lub „Lewandoski” a Anna „Lewandoswka”.

Nazwisko Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego zostało więc mocno przekręcone. Mamy nadzieję, że Hiszpanie nie będą się więcej mylić w taki sposób. Hiszpanie, nie róbcie tak więcej, bo to nie było miłe.