GwiazdyAmaro wraca do gotowania. Ukradkiem zrobili mu zdjęcie

Amaro wraca do gotowania. Ukradkiem zrobili mu zdjęcie

Wojciech Modest Amaro niespodziewanie zniknął z show-biznesu. Choć w pewnym momencie był jednym z najsłynniejszych szefów kuchni w Polsce, to nie tęskni za sławą. Rzadko pojawia się publicznie, a gdy gotuje przy udziale publiczności, to budzi niezwykłe zainteresowanie. Tak było właśnie tym razem.

Wojciech Modest Amaro ogromną popularność zdobył na początku poprzedniej dekady. Został prowadzącym programu Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia, który w telewizji Polsat był bardzo dobrze oglądany. Kolejnym program i kolejnym antenowym hitem z udziałem Amaro był Top Chef.

Ostatnio jednak mocno zbliżył się do Boga i zniknął z telewizji. Z kolei Na stronie internetowej Atelier Amaro wyświetla się komunikat, w którym czytamy, że restauracja pozostaje zamknięta do odwołania. Dziś Wojciech Modest Amaro rzadko pojawia się publicznie, skupiając się przede wszystkim na pielęgnowaniu swojej wiary.

Jak się jednak okazało, Wojciech Modest Amaro wrócił ostatnio do gotowania. Przy tej okazji dał sobie nawet zrobić zdjęcie. Wszystko to odbyło się podczas projektu PZU – Dobre Kolonie.

– Jest to kolejna odsłona działań pomocowych dla naszych sąsiadów dotkniętych wojną, które niesie największy polski ubezpieczyciel. Wspólne gotowanie sprzyja integracji, dlatego dziś dzieci rozwijały kulinarne talenty pod okiem jednego z najwybitniejszych szefów kuchni w Polsce – Wojciecha Modesta Amaro – przekazuje PZU w komunikacie prasowym.

Wojciech Modest Amaro uczył więc gotować dzieci z Ukrainy i Polski. Pokusił się nawet o krótką wypowiedź. – Cieszę się, że mogłem aktywnie uczestniczyć w tym wydarzeniu, podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Czuję, że każdy z uczestników wyniósł z dzisiejszych warsztatów dla siebie coś wartościowego.

My ze swojej strony może pogratulować udziału w tak pięknym i dobroczynnym przedsięwzięciu.