GwiazdyAgnieszka Kaczorowska znowu przesadziła. W jej obronie musiał stanąć mąż

Agnieszka Kaczorowska znowu przesadziła. W jej obronie musiał stanąć mąż

Agnieszka Kaczorowska znowu wywołała kolejną, niemałą burzę w internecie. Popularna aktorka i tancerka dodała zdjęcie, które wyjątkowo nie spodobało się jeden z fanek. Zrobiło się na tyle ostro, że osobiście musiał interweniować partner Kaczorowskiej.

Agnieszka Kaczorowska zdobyła sławę wiele lat temu rolą Bożenki w serialu „Klan”. Jednak nie tylko role aktorskie przyniosły jej popularność. Na swoim koncie ma również występy w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W parze z Krzysztofem Wieszczkiem wygrała trzecią edycję tanecznego show.

Prywatnie Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą żoną i matką. Jej mężem jest Maciej Piela. To właśnie on musiał interweniować po wpisach w internecie.

W miniony weekend Agnieszka Kaczorowska z mężem świętowali urodziny swoich córeczek — 3-letniej Emilki i rocznej Gabrysi. To jednak nie to wzbudziło silną reakcję internautów. Tym razem poszło o wpis, w którym Agnieszka Kaczorowska opisała, czym dla niej jest szczęście.

– Szczęście to nie coś, co towarzyszy nam od święta, to nie tylko stan, który jest wypadkową X czynników. Szczęście to coś co po prostu jest w nas, obok nas i z nami. Co pielęgnujemy, o co dbamy, co zauważamy. Szczęście to wybór” — stwierdziła. Niestety ostatnie zdanie nie przypadło do gustu obserwatorom tancerki.

Agnieszka Kaczorowska. Nowe zdjęcie na Instagramie

„Wszystko spoko, ale ostatnie zdanie to jest jednak poniżej pasa. Powiedz matce, która urodziła martwe dziecko albo rodzicom, których dziecko umiera na raka, albo uchodźcom wojennym, że szczęście to wybór” — zwróciła uwagę jedna z internautek. Agnieszka Kaczorowska odpowiedziała, podkreślając, że nie napisała o szczęściu w odniesieniu do każdego człowieka, ale do niej samej. W dyskusję włączył się także jej mąż.

– Ta pani czepia się zawsze i o wszystko. Zawsze tym samym tonem, z pretensjami… nie ma sensu odpowiadać — stwierdził Maciej Pela. To jednak tylko zachęciło innych do dalszego komentowania.

Kaczorowska popularność zdobyła dzięki roli Bożenki w serialu „Klan”, w którym występuje od 1999 roku. Na swoim koncie ma również występy w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W parze z Krzysztofem Wieszczkiem wygrała trzecią edycję tanecznego show.