News„40 kontra 20” sezon 2 – Tom odtrąca Amirę w dwunastym odcinku

„40 kontra 20” sezon 2 – Tom odtrąca Amirę w dwunastym odcinku

W poprzednim odcinku odbyła się ceremonia chaosu. Jak zawsze po tym wydarzeniu, pojawiają się nowe konflikty. Odcinek dwunasty przepełniony jest emocjami. Tom odrzuca Amirę, a Joanna przyznaje, że zależy jej na relacji z Tomem.

Ceremonia chaosu podsyciła konflikt Magdy i Kasi. Tom próbuje załagodzić sytuację między dziewczynami. Tomek i  Iza (młodsza) nie widzą wspólnej przyszłości. Magda sugeruje, że Tomasz powinien się bardziej ukierunkować w stronę jednej z pań. Tomasz nie ukrywa, że Magda mu się podoba. Natalia ma chytry plan, zamierza w nocy odwiedzić Toma. Niestety plan nie wypalił, Tom wystraszył się owadów w namiocie Tomasza i przeniósł się do namiotu dziewczyn. Natalia nie jest zadowolona.

Tom odrzuca Amirę

Tom przeprowadza rozmowę z Amirą. Mężczyzna tłumaczy uczestniczce, że nie może jej obiecać, że połączy ich coś więcej. Amira zostaje „rzucona” przez Toma. Zdaniem kobiety to definitywny koniec ich relacji. Wieść rozprzestrzenia się po całej rezydencji. Mężczyźni masują uczestniczki „40 kontra 20”. Tom próbuje pocałować Izę (młodszą), dziewczyna jednak się wycofuje z sytuacji. Kobiety obgadują Izę i Natalię, którym Tom rzekomo ściągnął bieliznę w czasie masażu. Dochodzi do kłótni między kobietami. Joanna przyznaje, że zależy jej na Tomie, pojawiają się łzy. W następnym odcinku, uczestnicy znów się przegrupują.