News40 kontra 20, sezon 2. Przegrupowanie w 27 odcinku. Kto odpadnie?

40 kontra 20, sezon 2. Przegrupowanie w 27 odcinku. Kto odpadnie?

W poprzednim odcinku sezonu 2, „40 kontra 20” odbyła się ceremonia chaosu. Najwięcej kopert otrzymała Magda, co wiązało się z powstaniem nowych konfliktów. Tym razem glamping stał się epicentrum największej afery. 

Magda znalazła schronienie w willi uciekając przed problemami. Kobieta jest zła na Tomka, nie podobało jej się zachowanie mężczyzny. Monika próbuje pokazać Tomkowi, że jej na nim zależy. Magdalena mówi Tomowi, że widzi uczucie, które łączy go z Joanną.

Tomek wyciąga rękę do Magdy, próbuje załagodzić konflikt między nimi. Uczestniczka „40 kontra 20” nie odpuszcza, jednak rozmowa rozładowuje napiętą atmosferę. Tom okazuje coraz większe zainteresowanie Amello. Kobiecie, Tom też nie jest obojętny. Kasia mówi Magdzie, że jest otwarta na rozmowę, uczestniczka jednak nie chce z nią rozmawiać.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 27. Kto znalazł się w grupie zagrożonych?

Czas na przegrupowanie. Co przyniesie odcinek 27, sezonu 2, „40 kontra 20”? Tomek ma dylemat, nie wie co zrobić z Izką. Kobieta chce opuścić program, bo tęskni za synem. Z drugiej strony Tomasz nie chce się z nią rozstawać. Uczestnicy „40 kontra 20” przygotowują się do kluczowego momentu w tym odcinku.

Kobiety nie wiedzą czego się spodziewać. Tomek wybiera jako pierwszy, na glamping zaprosił Kasię. Tom wybiera w pierwszej kolejności Amello. Na glamping trafia Monika. W willi zamieszka Magda, uczestnicy są zaskoczeni. Tomek stawia tym razem na Amirę, Tom jest zły i grozi, że następnym razem zabierze Kasię Tomkowi. Do willi Tom zaprosił Izę. Maja zostaje na glampingu. Natalia nadal z Tomem w willi. W grupie zagrożonych znalazły się Joanna, Asia, Izka i Magdalena.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 27. Tom całuje kolejną uczestniczkę!

Asia mówi Tomowi, że powinna zostać, bo mają wiele wspólnego. Joanna widzi wspólną przyszłość z Tomem. Izka chce opuścić program, mówi uczestnikom, że nie stworzy romantycznej relacji z żadnym z nich. Joanna rozmawia z Tomkiem, uczestniczka „40 kontra 20” nie wie co ma myśleć o Tomie.

Kasia boi się, że na następnym przegrupowaniu trafi do willi. Tomek pyta Magdy czy jest zadowolona z decyzji Toma. Kobieta mówi, że czuje się teraz lepiej. Starszy mężczyzna zarzuca Joannie, że przestała o niego walczyć.

Kobieta mówi, że nie wie czego on od niej chce. Joanna nie wie co zrobić, zastanawia się czy powinna opuścić program z własnej woli. Dochodzi do pocałunku między Tomem, a Izą. Starszy mężczyzna chce zachować to w tajemnicy. Uczestniczka „40 kontra 20” nie jest zadowolona z postawy Toma.