News40 kontra 20, sezon 2. Tom powiedział z kim opuści program w...

40 kontra 20, sezon 2. Tom powiedział z kim opuści program w 33 odcinku?

W poprzednim odcinku sezonu 2, „40 kontra 20” w czasie odwróconej ceremonii chaosu to kobiety zdecydowały gdzie tym razem zamieszkają. Iza niespodziewanie przeniosła się na glamping, a Amira wróciła do willi. W 32 odcinku, sezonu 2 „40 kontra 20” program opuściła Maja. Tom wybrał się na randkę z Natalią, uczestnicy uknuli chytry plan.

Tom planuje z Natalią wkręcić pozostałych uczestników, mówią im, że są już razem i wspólnie opuszczają program. To co usłyszały kobiety wydaje się być dla nich sporym ciosem. Wszyscy uczestnicy „40 kontra 20” są zaskoczeni. Żart się udał, wszyscy uwierzyli w kłamstwo mieszkańców willi.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 33. Natalia i Tom igrają z uczuciami pozostałych uczestników

Jedynie Iza widzi, że coś jest nie tak. Prank trochę wymknął się spod kontroli, kobiety bardzo przeżywają decyzję Toma. Wraz z rozpoczęciem się nowego dnia prawda wyszła na jaw. Uczestniczki „40 kontra 20” nie są zadowolone z postępowania Natalii i Toma. Joanna wydaje się najbardziej zraniona całą sytuacją.

Joanna mówi Tomowi, że przy następnym przegrupowaniu chce jechać do domu. Uczestnicy żałują, że w taki sposób zagrali na uczuciach pozostałych mieszkańców rezydencji. Jedynie Amello podeszła chłodno do temu, od razu nie wierzyła w deklaracje Toma i Natalii.