News40 kontra 20, sezon 2. Kto odpadł w 32 odcinku?

40 kontra 20, sezon 2. Kto odpadł w 32 odcinku?

W poprzednim odcinku sezonu 2, „40 kontra 20” odbyła się wyjątkowa ceremonia chaosu. Tym razem adresatami kopert byli panowie. Zdecydowana większość uwag była skierowana do Toma. Starszy mężczyzna wybrał się na randkę z Amello. Amira próbuje ponownie zawalczyć o Toma i organizuje dla niego romantyczną kąpiel w jacuzzi. Uczestnik odrzuca uczestniczkę „40 kontra 20” ponownie.

Zachowanie Toma zadziwia pozostałe uczestniczki. Widać, że mężczyzna ukierunkował się bardzo w stronę Amello. Zbliża się kolejne przegrupowanie, kto znajdzie się w grupie zagrożonych? Tym razem jednak to uczestniczki „40 kontra 20” zadecydują z kim zamieszkają.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 32. Kto opuścił program?

Amira wybiera Toma i mówi Tomkowi, że będzie tęsknić. Natalia zostaje w willi, a Maja na glampingu. Amello jak się wszyscy spodziewali wybiera Toma. Kasia zostaje z Tomkiem i dodaje, że decyzja jest spowodowana uczuciami, które ich łączą. Joanna oczywiście zostaje w willi, a Monika i Magda wybierają glamping.

Iza niespodziewanie wycofuje się z dążenia do pogłębienia swojej relacji z Tomem i wybiera młodszego z mężczyzn. To jeszcze nie koniec niespodzianek. Ktoś musi opuścić program. Tomek żegna Maję, bo jak stwierdził wie, że między nimi nie pojawi się głębsze uczucie. Maja nie jest zaskoczona, albowiem nie zbudowała z żadnym z uczestników romantycznej relacji.

Uczestniczki sezonu 2, „40 kontra 20” sprawdzają co mężczyźni o nich wiedzą. Zwycięzca zabierze jedną z pań na randkę. Niespodziewanie Tom wygrywa konkurencje z miażdżącą przewagą. Kobiety są zaskoczone, że to właśnie starszy z mężczyzn wie o nich wiele więcej.

Tom zaprasza na randkę Natalię. Tomek, by zrekompensować uczestniczkom to, że nie wie o nich za wiele zdecydował się przygotować kolację. Natalia całuje Toma w czasie randki, uczestnicy spędzają miło wspólny czas. Bohaterowie „40 kontra 20” planują wcielić w życie chytry plan, który wywoła niemałe zamieszanie.