News„40 kontra 20”, sezon 2 odcinek 20. Kto jest zagrożony i kto...

„40 kontra 20”, sezon 2 odcinek 20. Kto jest zagrożony i kto odpadnie?

W poprzednim odcinku sezonu 2, „40 kontra 20”, Tom zakończył relację z Amirą. Tomek małymi kroczkami, systematycznie zbliża się do Kasi. Coraz bliższa relacja uczestników, wywołuje konflikty na glampingu. Tom organizuje romantyczną kąpiel dla Natalii. Nadszedł czas przegrupowania. Co wydarzyło się w 20 odcinku, sezonu 2, „40 kontra 20”?

Przegrupowanie czas zacząć. Tom wybiera jako pierwszy. Wybór padł na Asię. Tomasz zaprasza na glamping Kasię, nikt nie jest tym zaskoczony. Następna mieszkanka willi to Natalia. Tomek wybiera Monikę. Starszy mężczyzna, już po raz trzeci, zaprasza Joanne do siebie. Tomasz stawia na Magdę. Szykuje się zamieszanie. Iza (młodsza) trafia do willi. Następna kobieta, którą wybrał Tomek to Iza (starsza).

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 20. Kto jest zagrożony?

W czwórce zagrożonych uczestniczek, znalazła się Amira, Maja, Anita i Sandra. Anita gwarantuje, że ma jeszcze wiele do pokazania. Sandra tłumaczy, że miała zbyt mało czasu, aby poznać uczestników. Amira przeprasza wszystkich za swoje zachowanie w czasie ceremonii chaosu i prosi o drugą szansę.

Kasia jest niezadowolona z tego, że Tomek wybrał Magdę. By rozładować atmosferę, mężczyźni organizują grę. Zwyciężczyni wybierze uczestnika „40 kontra 20” z którym pójdzie na randkę. Kobieta, która osiągnie drugi, najlepszy czas, też pójdzie na randkę z drugim mężczyzną.

Konkurencje wygrywa Amira, a drugie miejsce zdobywa Magda. Amira idzie na randkę z Tomem, a Magda z Tomkiem. Magda przyznaje Tomkowi, że jest zazdrosna o Kasię i Monikę. Randka Toma i Amiry odbędzie się w następnym odcinku sezonu 2, „40 kontra 20”.