News"40 kontra 20", sezon 2. Nadchodzi dzień decyzji. Czy Amira odpadnie z...

„40 kontra 20”, sezon 2. Nadchodzi dzień decyzji. Czy Amira odpadnie z programu w odcinku 19?

W poprzednim odcinku „40 kontra 20” zrodziły się nowe konflikty. Amira otrzymała aż sześć kopert w czasie ceremonii chaosu. Tom nie jest zadowolony z rozwoju wydarzeń. Mężczyzna zarzuca kobiecie, że nie walczy o miłość. Mówi uczestniczce, że nie takiej kobiety szuka. Co wydarzyło się w 19 odcinku „40 kontra 20”?

Amira jest poruszona, żałuje tego, że zmarnowała swoją szanse. Między Tomkiem, a Kasią coś zaiskrzyło. Młodszy mężczyzna chce, żeby kobieta wróciła na glamping. Magda mówi, że Kasia jest nieszczera. Inne uczestniczki 2 sezonu „40 kontra 20” uważają, że oskarżenia kobiety są spowodowane zazdrością.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 19. To koniec Amiry i Toma?

Kasia konfrontuje się z Magdą. Kobieta tłumaczy się, że nie miała nic złego na myśli i chodziło o sytuacje w czasie ceremonii chaosu. Uczestniczki dochodzą do porozumienia. Tom zaczyna zdawać sobie sprawę, że nic nie wie o Amirze. Mężczyzna uważa, że uczucie między nim, a uczestniczką to tylko zauroczenie.

Magda jest zła na Monikę. Powodem jest przekazanie Kasi, przez uczestniczkę „40 kontra 20”, przebiegu ich rozmowy. Magda reaguje płaczem na zachowanie Moniki i nie przyjmuje jej przeprosin.

Tom szykuje kąpiel niespodziankę. Zaprasza Natalię do swojej łazienki. Monika reaguje łzami na słowa Magdy. Amira pociesza kobietę. Iza (młodsza) jest zazdrosna o wspólną kąpiel Toma i Natalii. Starszy uczestnik 2 sezonu „40 kontra 20”, opowiada Natalii o swojej byłej żonie.

Nadchodzi dzień decyzji. Czas na przegrupowanie. Amira mówi Tomowi, że wolałaby być z nim. Mężczyzna reaguje chłodno na wyznania uczestniczki. Ten wieczór przyniesie nowy porządek w rezydencji. Tom mówi Tomaszowi, że nie chce takiej dziewczyny jak Amira. Czy Amira pojedzie do domu w następnym odcinku „40 kontra 20”?