News"40 kontra 20" sezon 2 - nowe uczestniczki w czternastym odcinku

„40 kontra 20” sezon 2 – nowe uczestniczki w czternastym odcinku

W poprzednim odcinku „40 kontra 20” opuściły dwie dziewczyny, Asia i Amelia. Kobiety były zaskoczone decyzją panów. Pojawiły się łzy i silne emocje. W programie pojawią się nowe uczestniczki.

Tomasz tłumaczy czym była spowodowana jego decyzja, Amelia przypomina mu kogoś z jego przeszłości i wie, że na dłuższą metę nie mogliby stworzyć relacji. Atmosfera w rezydencji jest nieprzyjemna. Kobiety zamieniają się miejscami, Kasia nie jest zadowolona, wolałaby zostać z Tomaszem. W celu rozładowania powstałego napięcia
Tomasz inicjuje zabawę. Uczestnicy „40 kontra 20” grają w „Never Ever”, przy tej okazji, mieszkańcy glampingu dzielą się ze sobą, zazwyczaj zabawnymi chwilami ze swojego życia. Maja i Iza przyznały, że miały okazję trafić na izbę wytrzeźwień, poruszony został też temat zdrad w związkach uczestników.

Nowe uczestniczki w „40 kontra 20”

W rezydencji pojawił się instruktor tańca latino, mieszkańcy będą mieli okazję na trochę zabawy po tych ciężkich dla nich chwilach. W czasie przygotowań do imprezy dochodzi do kolejnego pocałunku między Amirą, a Tomem. Para nie chce by ktoś to zauważył. Gdy instruktorka tańca pojawia się w rezydencji, wszyscy myślą, że jest to nowa uczestniczka programu. Kobiety są zadowolone, że piękna tancerka nie będzie jednak dla nich konkurencją. Radość nie trwa zbyt długo, po lekcji tańca tancerka zdradza, że jednak dołączy do programu „40 kontra 20” i zamieszka w willi.

Nowa uczestniczka to 46-letnia Asia, pochodzi z Lublina. Prowadzi szkołę tańca, jest instruktorem i choreografem tanecznym.

"40 kontra 20" sezon 2 nowa uczestniczka Asia grudzień 2022

Asia od razu wpadła w oko Tomowi. Imponują mu ruchy i ciało nowej uczestniczki „40 kontra 20”. Dotychczasowe mieszkanki rezydencji są niezadowolone. Joanna gwarantuje, że nie odda Toma bez walki. Nadchodzi poranek i dzieje się to, czego nikt się nie spodziewał. Do programu „40 kontra 20” wkracza kolejna, nowa uczestniczka. W następnym odcinku dowiemy się o niej więcej.