Damsko-Męskie„40 kontra 20” sezon 2 - nowa uczestniczka i przegrupowanie w odcinku...

„40 kontra 20” sezon 2 – nowa uczestniczka i przegrupowanie w odcinku szóstym!

Walka o miłość trwa. W odcinku szóstym emocje buzują. Pojawiają się łzy i zazdrość. Czas na przegrupowanie. Niespodziewanie pojawia się nowa uczestniczka. Kto trafi do grupy zagrożonej odejściem z programu?

W poprzednim odcinku „40 kontra 20”, doszło do pocałunku między Tomem, a Amirą. Kobieta pyta, czy robił to z innymi kobietami w programie. Mężczyzna tłumaczy, że pocałunek jest dla niego rzeczą ważną i Amira jest jedyną kobietą którą pocałował do tej pory w „40 kontra 20”. Uczestniczki mieszkające na glampingu, poznają lepiej Tomasza na wspólnej randce. Amira zdradza Asi, że między Tomem, a nią doszło do pocałunku. Amira zaczyna coś czuć do Toma i można zauważyć u niej pierwsze oznaki zazdrości.

Nadszedł dzień przegrupowania. Niektóre kobiety będą musiały zmienić miejsce zamieszkania. Magda zareagowała płaczem na informacje, że ta chwila się zbliża. Niespodziewanie do programu dołączyła nowa uczestniczka! Monika jest z wykształcenia chemikiem i technologiem kosmetyków. Zrezygnowała z zawodu i zajęła się swoją pasją, dietetyką i treningiem personalnym. Lubi dżentelmenów o urodzie śródziemnomorskiej.

40 kontra 20 sezon 2 Monika nowa uczestniczka listopad 2022

Tom wybiera jako pierwszy. Monika jest pierwszą kobietą, którą wskazał. Do willi trafiły również Magda, Amira, Joanna i Anita.

Tomasz wybiera Kasię w pierwszej kolejności. Oprócz Kasi na glampingu zamieszkają Amelia, Iza (starsza) i Natalia.

Kto odpadnie w następnym odcinku?

Dwie uczestniczki opuszczą program. W grupie zagrożonych znalazły się Iza (młodsza), Kasia „Koka”, Asia i Karolina. Przed kobietami ciężka noc. Iza (młodsza) reaguje płaczem na sytuacje. Tomasz tłumaczy, że po pierwszej randce, nie pojawiła się żadna chemia między nimi. Tom zaprasza Monikę na noc do swojej sypialni.