News"40 kontra 20" sezon 2 - nowa uczestniczka i awantura w piętnastym...

„40 kontra 20” sezon 2 – nowa uczestniczka i awantura w piętnastym odcinku

W poprzednim odcinku do programu „40 kontra 20” dołączyła nowa uczestniczka Asia. W ostatnich minutach show, mogliśmy zobaczyć, że to nie koniec niespodzianek, pojawi się kolejna kobieta, kim jest nowa uczestniczka?

Bohaterki „40 kontra 20” nadal nie mogą pogodzić się z odejściem z programu Amelii i Asi. Decyzja panów, była dużym szokiem dla kobiet. Niespodziewanie Tomasza budzi tajemnicza kobieta. Jest to 21-letnia Sandra. Pochodzi z okolic Rzeszowa i studiuje psychologię. Nowa dziewczyna zamieszka na glampingu.

"40 kontra 20" sezon 2 odcinek 15 nowa uczestniczka Sandra grudzień 2022

Tom planuje randkę, zamierza zabrać na nią dwie uczestniczki „40 kontra 20”. Początkowo mężczyzna stawia na Anitę, ale kobieta zmaga się z migreną. Na swój jacht zabiera Natalię i Izę. Kobiety cieszą się z wyboru Toma. Pozostałe uczestniczki w ramach zemsty, postanowiły zrobić psikusa Tomowi. W ten chytry plan angażują się też mieszkańcy glampingu. Panie wraz z Tomaszem, wynoszą materac z sypialni Toma i „przeprowadzają” Joanne do jego pokoju.

Poważna kłótnia między Natalią, a Tomem

Tom wykazuje coraz większe zainteresowanie Izą (młodszą). Kobiety z willi, by wzbudzić zazdrość w starszym z mężczyzn przygotowały gorący taniec dla Tomasza. Tom nie jest z tego zadowolony, widać u niego pierwsze oznaki zazdrości. Iza (młodsza) i Natalia nie chciały być gorsze, w skąpych strojach wykonały odważny taniec dla Toma. Reszta kobiet wydaje się być zdegustowana tym co miały przyjemność oglądać, sam mężczyzna przyznał, że czuł się niezręcznie. Starszy z panów mówi Natalii, że powinna się ubrać, bo jest to niesmaczne. Dochodzi do kłótni między uczestnikami, Tom mówi Natalii, że już z nią skończył i już nigdy nie zabierze jej na żadną randkę. Sytuacja rozwinie się w następnym odcinku „40 kontra 20”.