Damsko-Męskie"40 kontra 20" sezon 2 - kolejna ceremonia chaosu w dziesiątym odcinku

„40 kontra 20” sezon 2 – kolejna ceremonia chaosu w dziesiątym odcinku

Atmosfera robi się gorąca. W „40 kontra 20” powstają nowe konflikty i nowe relacje. W odcinku dziesiątym rozpoczęła się kolejna ceremonia chaosu. Jak to wpłynie na dalsze losy uczestników programu?

Temat pocałunków Amiry z Tomem, wciąż jest na językach wszystkich. Tom jednak, nadal próbuje oczarować większość kobiety z willi. Uczestniczki „40 kontra 20” biorą udział w zabawie, zwyciężczyni będzie mogła wybrać się na randkę z dowolnym mężczyzną. Konkurencje wygrywa Monika i wybiera Tomasza.

Tom przeprowadza rozmowę z Izą (młodszą). Kobieta jest zła na Tomasza i trochę przeinacza fakty. Tom zawiera umowę z Mają, ma ją chronić, gdy ona wykona pierwszy krok w kierunku Tomasza. Joanna deklaruje, że nie pozwoli Tomowi więcej się z nią tak spoufalać, skoro nie jest nią zainteresowany. Tomasz dowiaduje się o plotkach krążącym na jego temat, jest zły z tego powodu.

Ceremonia chaosu

Czas na ceremonie chaosu. Kobiety podzielą się opiniami na temat swoich rywalek z panami i resztą uczestniczek „40 kontra 20”. Pierwsza koperta trafia do Joanny, jej autorem jest Amira. Kobieta zarzuca Joannie brak dyskrecji i obgadywanie jej w towarzystwie innym uczestników. Kolejna koperta jest przeznaczona dla Izy. Joanna uważa, że Iza (młodsza) gra na dwa fronty. Następny list jest przeznaczony dla Amiry, autorem jest Natalia, która uważa, że kobieta gorzej traktuje uczestniczki zainteresowane Tomem. Magda dostaje kopertę od Izy (starszej), jej zdaniem uczestniczka ją blokuje i zabiera jej osobowość. Dalsza część ceremonii chaosu w następnym odcinku „40 kontra 20”.