Gwiazdy"40 kontra 20" sezon 2 – kim są uczestnicy?

„40 kontra 20” sezon 2 – kim są uczestnicy?

Program 40 kontra 20 powraca na antenę TVN7. W poniedziałek został wyemitowany premierowy odcinek  2 sezonu tego show. Kim są panowie szukający miłości w programie? Jakie bohaterki będą walczyć o względy Panów?

Szukać miłości w 2 sezonie programu będzie dwóch panów i dziesięć pań. Uczestniczki zostaną podzielone na dwie grupy. Jedna zamieszka w willi ze starszym panem, a druga na glampingu z młodszym.

TOM

Rola starszego przypadła Tomowi, który zamieszka z uczestniczkami w willi. Tom jest właścicielem agencji nieruchomości, działa też w modelingu. Na co dzień mieszka w Krakowie, choć jak przyznaje, jego serce jest we Włoszech.

Tom 40 kontra 20

TOMASZ

Młodszy uczestnik, Tomasz jest modelem. Mieszka w Łodzi, w 2018 roku zdobył tytuł Mistera Polski. W wolnym czasie uprawia sport, między innymi snowboard.

Tomasz 40 kontra 20

AMIRA

Amira mieszka w Warszawie, ale urodziła się w Tunezji. Działa w branży kosmetycznej, a dokładnie zajmuje się eksportem kosmetyków na rynki Bliskiego Wschodu. Jest również modelką. Lubi jeździć konno i nurkować.

Amira k0 kontra 20

AMELIA

Amelia zajmuje się wizażem i kocha to robić. Jest towarzyska i uwielbia sporty wodne i jazdę na quadach. Mieszka pod Poznaniem w Środzie Wielkopolskiej. Jak sama mówi, woli starszych mężczyzn.

Amelia 40 kontra 20

NATALIA

Natalia jest prawniczką z Krakowa. Gra w golfa i jeździ konno, kocha też podróże. Jest uczuciowa i spontaniczna. Gustuje w starszych od siebie mężczyznach jak jej poprzedniczka.

Natalia 40 kontra 20

IZABELA

Izabela jest Polką z korzeniami algierskimi, stąd też jej niecodzienna uroda. Studiuję kosmetologie i mieszka na co dzień w Krakowie. Mówi, że ma dwa oblicza, z jednej strony jest grzeczną dziewczynką, a z drugiej uwielbia jak coś się dzieje.

Izabela 40 kontra 20

KASIA

Kasia prowadzi własną firmę zajmującą się stylizacją paznokci. Jej wygląd robi wrażenie, ma mnóstwo tatuaży. Szuka w programie miłości, choć jest teraz ostrożniejsza niż w przeszłości.

Kasia 40 kontra 20

MAGDALENA

Magdalena pasjonuje się zdrowym trybem życia. Jest wegetarianką i promuje zdrową kuchnie wegańską. W przeszłości zajmowała się modą, prowadziła własną markę modową. Jest absolwentką Szkoły Lotniczej i uwielbia latać.

Magdalena 40 kontra 20

ASIA

Asia zajmuje się rekreacja ruchową, jest między innymi instruktorką snowboardu. Kocha taniec, w wolnych chwilach rysuje i projektuje wnętrza. Szuka mężczyzny z mocnym charakterem, sama jest delikatna i spokojna.

Asia 40 kontra 20

JOANNA

Joanna jest znajomą twarzą, to nie pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć ją w telewizji. Prowadzi własną firmę w Californii, skąd przyjechała. Widzowie mogą ją kojarzyć z programu „Żony Hollywood”.

Joanna 40 kontra 20

IZA

Iza zajmuje się dietetyką, sama przeszła wielką metamorfozę więc z pewnością wie o czym mówi. Można zauważyć, że posiada sporo tatuaży, co w pełni oddaje jej charakter, jest stanowcza i charakterna.

Iza 40 kontra 20

ANITA

Anita jest piosenkarką, jej pseudonim sceniczny to „Shira”. Zawodowo zajmuje się treningiem personalnym, interesuje się między innymi motoryzacją. Jej celem jest założenie rodziny i spokojne życie, a także wydanie przeboju.

Anita 40 kontra 20

Więcej o uczestnikach dowiemy się w przyszłych odcinkach.