News„40 kontra 20” sezon 2 – dwie uczestniczki opuszczają program. Amira mdleje...

„40 kontra 20” sezon 2 – dwie uczestniczki opuszczają program. Amira mdleje w trzynastym odcinku

W poprzednim odcinku mężczyźni zamienili się miejscami, co wprowadziło sporo zamieszania. Tom odsunął od siebie Amirę, by zrobić sobie miejsce na poznanie innych uczestniczek „40 kontra 20”. W tym odcinku kolejne przegrupowanie. Jakie decyzje podejmą mężczyźni?

Trwa konflikt między dziewczynami, a Joanną. Pojawiły się łzy, Tom próbuje pocieszyć kobietę. Po 24 godzinach Tomasz wraca na glamping, a Tom do willi. Moment przegrupowania zbliża się, czas ciężkich decyzji nadchodzi. Tym razem zaczyna Tomasz. Monika jest pierwszym wyborem mężczyzny. Tom do swojej willi zaprasza Kasię. Młodszy uczestnik wybiera tym razem Amirę, Tom jest zaskoczony. Teraz kolej starszego z panów, jego wybór padł na Izę (młodszą). Tomasz stawia tym razem na Magdę, kobieta wraca na glamping. Do willi trafia Anita. Izka (starsza) zostaje u Tomasza. Tom nie zapomniał o swojej królowej, wybiera Joanne. W czwórce zagrożonych kobiet znalazły się Maja, Amelia, Natalia i Asia. Kobiety są rozczarowane. Amira pod wpływem silnych emocji prawie traci przytomność. Asia wraca do domu, uczestnicy żegnają jedną z uczestniczek „40 kontra 20”.

Kto odpadł w trzynastym odcinku?

Nad losem pozostałych zagrożonych kobiet mężczyźni muszą się zastanowić. Panowie przeprowadzają rozmowy z zagrożonymi uczestniczkami „40 kontra 20”. Pełna emocji noc mija i nastaje nowy dzień. Czas ogłosić kto odpada, a kto zostaje w programie. Decyzją panów „40  kontra 20” opuszcza Amelia. Maja i Natalia zostają w programie. W następnym odcinku poznamy nową uczestniczkę.