Damsko-Męskie„40 kontra 20” sezon 2 – co wydarzyło się w jedenastym odcinku?

„40 kontra 20” sezon 2 – co wydarzyło się w jedenastym odcinku?

Odcinek jedenasty, drugiego sezonu „40 kontra 20”, przepełniony jest emocjami. Ceremonia chaosu trwa, pojawiają się nowe konflikty. Jakby tego było mało, panowie postanawiają zamienić się miejscami.

Ceremonia chaosu trwa. Kolejna koperta trafia do Amiry. Iza (młodsza) zarzuca uczestniczce, że gra ona na dwa fronty. Amira nie zgadza się z opinią Izy. Kobieta otrzymuje kolejną kopertę, tym razem od Asi, uważa ona, że młodsza uczestniczka nie dotrzymała obietnicy. Okazuje się, że Asia nie ma pretensji do uczestniczki. Kobiety obiecały sobie, że będą mniej palić, a Amira nie stosuje się do umowy. Anita otrzymuje kopertę. Jej autorką jest Monika. Jej zdaniem kobieta nie pozwala się wykazać innym w kuchni i robi wszystko sama. Magda dostaje kolejną kopertę, tym razem od Mai. Uczestniczka „40 kontra 20” twierdzi, że Magda jest zbyt szorstka. Starsza Iza jest na celowniku Amelii, zarzuca ona kobiecie to, że nie dopuszcza ona jej do zdania i uporczywie jej przerywa. Joanna też otrzymuje kopertę. Zdaniem Anity, kobieta zwraca uwagę uczestnikom w nieodpowiedni sposób. Magda uważa, że Anita wprowadza nerwową atmosferę. Kasia zarzuca Magdzie to, że jest najmądrzejsza w każdej sytuacji i nie da sobie nic powiedzieć, nawet gdy jest w błędzie.

Uczestnicy „40 kontra 20” opowiadają o swojej przeszłości

Ceremonia chaosu zrodziła nowe konflikty. Mężczyźni twierdzą, że Iza (młodsza) jest wyrachowana. Imponuje to starszemu uczestnikowi „40 kontra 20”. Magda opowiada o swojej przeszłości Tomowi. Przyznaje, że wychowywała się bez rodzeństwa. Zajmowała się nią babcia z mamą, ojca zobaczyła pierwszy raz gdy miała 3 lata. Jej matka założyła nową rodzinę, wyprowadziła się, a Magdę zostawiła u babci. Tom również opowiada o swojej rodzinie. Wspomina, że jego rodzice rozwiedli się gdy był jeszcze dzieckiem. Starszy mężczyzna prosi mieszkanki willi, by dały szansę Magdzie i były dla niej bardziej wyrozumiałe. Uczestnicy postanowili zamienić się miejscami na 24 godziny. Tomasz zamieszka w willi, a Tom na glampingu. Natalia nie ukrywa, że zamierza walczyć o Toma z Amirą. Maja też nie próżnuje, przeprowadza prywatną rozmowę z Tomem, mężczyzna przyznaje, że uczestniczka mu się podoba. Następny odcinek „40 kontra 20” zapowiada się ciekawie.