News40 kontra 20, sezon 2. Co wydarzyło się w 30 odcinku?

40 kontra 20, sezon 2. Co wydarzyło się w 30 odcinku?

W poprzednim odcinku sezonu 2, „40 kontra 20” w czasie dnia decyzji ocalała jedynie Joanna, Tom zaprosił ją ponownie do willi. Panowie urządzili kolejne przegrupowanie, czego uczestniczki się nie spodziewały. Magda wraca na glamping. Kasia ciężko znosi ochłodzenie się jej relacji z Tomkiem.

Uczestnicy „40 kontra 20” bawią się na piżama party. Na imprezie można zauważyć, że iskrzy między Tomem, a Mają. Tom próbuje zbliżyć się do Amello, kobieta jednak utrzymuje dystans. Czas na przeprowadzkę Magdy, kobieta przenosi się na glamping.

Tomek zdradza, że ochłodzenie stosunków z Kasią było spowodowane tym, że mężczyzna boi się jak to wpłynęłoby na jego relacje z Magdą i Moniką. Tom skupia prawie całą swoją uwagę na Amello. Pozostałe uczestniczki „40 kontra 20” są niezadowolone.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 30. Ceremonia chaosu w nowym wydaniu

Tomek zaprasza Monikę i Magdę na randkę. Kobiety są zachwycone. Kasia źle się czuje w zaistniałej sytuacji, nie wie jak powinna się zachowywać w obecności Tomka. Dochodzi do potyczki słownej między Tomem, a Mają. Uczestniczka „40 kontra 20” nie pozwoli ze sobą pogrywać.

Młodszy mężczyzna zbliża się do Magdy. Kasia mówi, że brakuje jej przyjaźni, która łączyła ją z Tomkiem. Czas na ceremonie chaosu. Tym razem adresatami kopert będą mężczyźni. W następnym odcinku sezonu 2, „40 kontra 20” dowiemy się co kobiety mają do powiedzenia o Tomie i Tomku.