News40 kontra 20, sezon 2. Co wydarzyło się w 29 odcinku?

40 kontra 20, sezon 2. Co wydarzyło się w 29 odcinku?

W poprzednim odcinku „40 kontra 20” Iza postanowiła pochwalić się pozostałym uczestniczkom, że doszło między nią, a Tomem do pocałunku. Mężczyzna nie jest zadowolony z zachowania Izabeli. Amira wykorzystała okazję, by osłabić pozycję rywalki. Tomek poprosił Kasię o większy dystans. W poprzednim odcinku wille opuściły aż trzy uczestniczki. Jakie emocje zapewni nam 40 kontra 20, sezon 2, odcinek 29?

Joanna zostaje w willi. Uczestniczki „40 kontra 20” żegnają Izkę, Magdalenę i Asię. Nie obeszło się bez łez. Monika jest wyjątkowo poruszona odejściem Izki. Czas na przeprowadzki, kobiety zmieniają swoje miejsce pobytu.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 29. Kolejne przegrupowanie!

Budzi się nowy dzień, a w raz z nim nowe konflikty. Kasia nie jest zadowolona z tego, że Magda przesiaduje na glampingu mimo tego, że mieszka teraz w willi. Amello wspomina swoją przeszłość, uczestniczka mówi, że jej mama zmarła, gdy ona miała trzy miesiące. Wspomnienia budzą silne emocje w kobiecie.

Tom jest na poważnie zainteresowany Amello. Kasia źle znosi ochłodzenie stosunków między nią, a Tomkiem. Mężczyźni wymyślają konkurencje dla Pań. Uczestniczki mają wykonać swoje podobizny. Okazuje się, że konkurencja zaowocuje nowym przegrupowaniem.

Tomek wybiera Kasię w pierwszej kolejności, a Tom Amello. Młodszy mężczyzna ponownie zaprasza Amirę na glamping. Iza, Joanna i Natalia zostają w willi, a Monika na glampingu. Magda wraca do Tomka na glamping, kobieta nie jest zadowolona.

Iza robi Tomowi peeling, mężczyzna ściąga bokserki. Ta sytuacja oczywiście jest omawiana przez wszystkie uczestniczki. Kobiety żartują z wymagań Toma co do jego przyszłej partnerki. Ich zdaniem mężczyzna wymaga niemożliwego. Uczestnicy „40 kontra 20” urządzają piżama party, by rozluźnić atmosferę. Tom godzi się z Izabelą. Zapowiada się gorąca impreza.