News„40 kontra 20” sezon 2 – sekrety wychodzą na jaw. Nowa uczestniczka...

„40 kontra 20” sezon 2 – sekrety wychodzą na jaw. Nowa uczestniczka w ósmym odcinku

W ósmym odcinku „40 kontra 20” sekrety wychodzą na jaw. Do programu dołącza nowa uczestniczka. Pojawiają się nowe konflikty, oczywiście z udziałem Izy i Magdy. Coraz więcej kobiet zabiega o względy Toma co skutkuje pojawieniem się zazdrości u uczestniczek. 

Uczestnicy grają w „prawda czy wyzwanie”. Asia zdradza, że miała epizod erotyczny z kobietą, Monika mówi o swojej niezrealizowanej fantazji erotycznej. Amira znów pokazuje oznaki zazdrości. Natalia mimo tego, że została wybrana przez Tomasza i mieszka w tej chwili na glampingu, nadal wyraźnie zaznacza swoje zainteresowanie Tomem. Tomasz wyjawia Natalii, że w przeszłości został zdradzony. Dziewczyny przerywają intymną rozmowę Natalii i Tomaszowi. Panowie planują imprezę maskową.

Joanna całuje Toma w obecności Amiry, kobieta ma pretensje do swojego obiektu westchnień. Tom chcąc udowodnić swoje zainteresowanie Amirą, całuje ją na tarasie. Mieszkanki glampingu widziały całe to zdarzenie. Spanikowana kobieta, prosi dziewczyny z glampu o dyskrecję.

Nowa uczestniczka w „40 kontra 20”

Do programu „40 kontra 20” niespodziewanie wkracza nowa uczestniczka. 37-letnia Maja jest właścicielką escape roomu. Studiowała filologie polską, chcąc poszerzyć swoje horyzonty wybrała się na filozofię. Jej największym marzeniem jest szczęśliwa miłość. Uczestniczki „40 kontra 20” podejrzewają, że nowa kobieta może być w typie Toma. Maja zdradza, że to właśnie Tomem jest zainteresowana.

40 kontra 20 sezon 2 nowa uczestniczka Maja

Między kobietami dochodzi do kolejnych konfliktów, jak to i wcześniej bywało chodzi o utrzymanie czystości. Iza (starsza) i Magda rozpętały awanturę w związku z tym, że Joanna zostawiła puste opakowanie w ich lodówce. Joanna jest zaskoczona, że tak błahy powód mógł sprowokować dziewczyny do rozpoczęcia kłótni. Następny odcinek „40 kontra 20” zapowiada się gorąco.