Damsko-Męskie„40 kontra 20” sezon 2 – co wydarzyło się w dziewiątym odcinku?

„40 kontra 20” sezon 2 – co wydarzyło się w dziewiątym odcinku?

Walka o miłość na słonecznej Krecie trwa. Amira pokazuje pierwsze oznaki uczucia, a Tom nie chce angażować się bardziej w tą relację. Uczestniczki „40 kontra 20” zamieniają się miejscami na 24 godziny. Co wydarzyło się w dziewiątym odcinku „40 kontra 20”?

Tom próbuje ukryć pocałunek z Amirą, mówiąc innymi dziewczynom, że to plotka. Faktu tego jednak nie da się ukryć, w końcu uczestniczki widziały to na własne oczy. Amira jest zła na Toma, uważa, że jego zachowanie jest dziecinne.

Magda znów prowokuje konflikty, ale tym razem w willi. Oczywiście znów chodzi jej o utrzymanie czystości. Panowie wymyślają kolejną zabawę dla uczestniczek. Zwycięzca będzie mógł wybrać dwie osoby, które zamienią się miejscami na 24 godziny. Konkurencje wygrywa Monika, jej wybór padł na Magdę i Maje.

Tom ma chytry plan zeswatania Magdy z Tomaszem. Amira nie wie co zrobić ze swoimi uczuciami, jest zawiedziona postawą Toma. Kobieta nie chce angażować się w relacje bez przyszłości. W następnym odcinku kolejna ceremonia chaosu. Jak to wpłynie na relację między uczestnikami „40 kontra 20”?